dagat76 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 284

Sziasztok!

Én kezdő fórumozó vagyok, de a tavalyi hurgadai emlékeimet szívesen megosztom, hátha segít valakinek a választásban. 2012 júniusában 2 hetet töltöttem a férjemmel és a kislányommal a THREE CORNERS SUNNY BEACH hotelben.A hotel európai mércével mérve 3csillis. Nagyjából minden oké volt, leszámítva, hogy az egyik reggelre egy cetlit dugtak be az ajtó alatt, rajta a megrepedt terszablak számlája. Mi észre sem vettük addig a repedést, a számmla sok nullát tartalmazot!!!!!!!. Hívtuk az idegenvezetőt ő segített ki a bajból, nem könnyedén. A szálloda vezetője még azt is bevetette, hogy fizessünk felesbe- jó egyiptomi szokás az alku! Végül nem leztt gond. Ataxis útjaink viszont mindíg veszekedésbe torkooltak, mert hiába mondtuk a szálló pontos nevét_ami a városon kívül volt_ ők mindíg a városon belüli Tree Corners Empire szállóhoz vittek, körbejárva a várost nagy kerülővel haza_ persze a kialkudott és előre kifizetett összeg dupláját akarták elkérni érkezéskor-ez nagyon rossz tapasztalat volt. Sajnos nem beszélünk sem angolul sem más nyelven ezért végképp nehezen boldogultunk.A parton remek búvárklubb van az egyik nap magyar oktató is volt, ő beszét rá egy intrózós merülésre. Csodálatos volt!!! Innentől mindan maradék pénzünket a bűvárklubba vittük, jó sokat merültünk, gyönyörű helyeken tömegmentesen.Mindenkinek ajánlom! Sajnos a saját partunkon ritkán tudtunk sznorizni, a kikötő hajók gyakran fekavarák a vizet , kevés élőlényt láthattunk, ezért idén délebbre készülünk a szebb part reményében.Sajnos a 2 hét alatt 2szer is beugrottunk a kórházba hasgörcs és hasmenés miatt- ez valószínüleg a ,mi hibánk:jégkocka. Az idegenvezetőnk azt tanácsolta, hogy ne kísérletezzünk, az első tüneteknél hívjuk őt. Így is tettünk, autóval értünk jöttek infúziót kaptunk és visszavittek a szállóba. Maximális segítőkészség ésrákészültség jellemezte a kilnikát- nem úgy mint nálunk- nem kértek egy fillért sem azonnal felvették a kapcsolatot a biztosítóval.

Összességében fantasztikus volt bármikor visszamennék.