szegedi_lány Creative Commons License 2013.03.07 0 0 57199

Sziasztok! Örömmel látom,hogy élénkül a fórum..) Sokat tanulok Tőletek. Ha ebben a hónapban is lesz spotán ciklusom, akkor a következőben már újra hőmérőt ragadok én is, és csatlakozom. ,) A babaprojekt kezdetén már próbáltam, de lehervasztott a doki, hogy még nincs itt az ideje, akkor derült ki az IR, PCOS meg a többiek...

De most sinen vagyok, terheléses vizsgálat alapján eredmények javultak, spontán ciklus van, legutóbb már 28 napra,  és most az endokrinológus nem változtatott a gyógyszeremen, sőt, már adott 21.napi hormonsorra beutalót, és ha marad a 28 napos ciklus,akkor újra felvehetem a nőgyógyásszal a kapcsolatot. Most vagyok egyébként pont 21 napos, és mellfeszülés, szurkálásból ítélve talán minden a legnagyobb rendben volt, de nem merem elkiabálni, uh megvárom a következő clikust a vérvétellel, és a nőgyógyászati ultrahanggal. A párom sajnos influenzával volt elfoglalva helyettem, uh a babára nem tudtunk most rápróbálni, de én már annak is örülök,hogy nem reménytelen.

Szele, én is sok sikert kívánok neked, minden újabb sikerélmény erőt ad nekünk,többieknek..)

Előzmény: b.gina (57198)