Szeleszte Creative Commons License 2013.03.06 0 0 57188

Peteérést akart nézni a doktornő, de szerintem tényleg én is úgy gondoltam, ha az átlaghoz képest plusz 7 nappal eltérek, akkor a 21-dik napi vérvételhez is hozzákéne adni 7 napot.

 

Amúgy ez lehet, hogy hülyeség, de már 5-dik hónapja 35 napra menstruálok. Minden ciklusomnál megfigyelhető volt, hogy vérzés előtt kerek 10 nappal elkezd jobban zsírosodni a hajam, a szőröm gyorsabban nől. Párommal már mindig tudjuk, hogy na most már az utolsó 7 napban vagyunk, mert két naponta mosok hajat, gyűjtöm a vízet: két-három kilót is felszedek és nem győzöm inni a vizelethajtó teákat, hogy legalább délre legyen pisi. Amúgy meg feszült, ingerlékeny egész pontosan hiperagresszív állapotomba vagyok és a vérzés előtti 3 napban ez az érzés a tetőfokára hág. Ilyen PMS tünetegyüttesnek felel meg, de én mindig azt mondtam, hogy tutti hogy magasan táncol a progreszteronom és azért vagyok így kiütve. Ilyen tüneteim akkor voltak, amikor Norcolutos vérzésmegvonást, azaz mesterséges progreszteronpótlást csináltak.

Előzmény: b.gina (57187)