ballazs58 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 124481

Tisztelt Guruk!

Van egy őskövület asztali gépem  MSI KT6V alaplappal Xp+Sp 3 fut rajta NTSF f.renszerrel.  Skennerelésre telepítve volt rá egy MUSTEK 1200CU, ami tökéletesen ment az XnView képnézegetővel.

Nemrég próbára telepítettem egy Samsung  SCX 4216F multi funkciós gépet, de nem vált be (selejtezésből mentettem volna ki). Levettem gépemről és ha jól csináltam minden vele települt progit letöröltem.

Vissza állnák a Mustek-re, de hiába dugom rá a gépre nem indul a skennerelés. Az alábbi hibaüzit adja:

USB port nem található. Lehet, hogy az USB kábel nincs megfelelően csatlakoztatva, vagy az eszköz ki van kapcsolva. Ezt  Oké-zom, jön a következő: Acquire returned false. Ez is Ok > vége.

Az Eszkökezelőben   Imaging eszközök alatt látszik:  Mustek 1200 CU #4  jelzéssel.

Ha indítom innen a tulajdonságokat: Az eszköz megfelelően működik. Használat engedélyezve. Rányomok a teszt ablakra: Test sikeres.

Vezérlőpult > Képolvasók-fényképezőgépek-nél  is  Mustek 1200 CU #4  jelzéssel látható.

DE nem skennerel !

Család mási laptopjára simán fölment és skennerel,  gondolom akkor a sken + tartozékai jók (?)

Mit - hol hibázhattam? Mit nézzek meg?

Köszönöm segítségeteket.