kevita59 Creative Commons License 2013.02.28 0 0 4811

Tisztelt Tyúkanyó48!

 

Megfogadtam tanácsodat, kértem beutalót kolonoszkópiára, de ezután ért csak nagy meglepetés. A Kórházba ahova tartozom, ilyen vizsgálatot nem végeznek altatásban, csak bódításban. Olvastam róla, valaki azt írja, nem emlékszik semmire, valaki azt mondja nagyon fájt neki bódításban is. Na mindegy gondoltam, majdcsak kibírom valahogy, hiszen pénz hiányában nincs más lehetőségem. De az ami megdöbbentett 2013. április 24-re kaptam időpontot, amikor is csak megbeszélés lesz, mi a teendő, stb. Hogy magára a vizsgálatra mikor kerül sor az rejtély. Hát ez a magyar egészségügy, nagy reklámok, ne várjon, ha gondja van, hiszen az idő sokat számít, de ezzel szemben legalább három hónap amíg történik valami. Addig mi a fenét csináljak nem tudom. Egyre több a gondom, a fájdalom, a félelem. Mondtam a hölgynek, hogy fogyok, hasi fájdalmaim vannak, nem lehetne előbb, válasz tömören nem, nincs elég orvos, sok a beteg.

Hát ennyi, várjak türelmesen. Várok tehetek mást? Nézegettem a netten a magánrendelők oldalait, az árak számomra megfizethetetlenek. Sajnos ez van.