gombóc63 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 320

Bő 3 év napi szintű fejfájás után van egy halvány reménysugaram....az elmúlt 3 hétben csak 2 nagyobb fejfájásom volt. Nem akarom elkiabálni.....nos lehet, hogy a megoldás a nyakcsigolyák helyrerakása volt. Ezzel nem foglalkoznak az orvosok. Kevés a nyaki röntgen, ott minden 30 felettinek meszesedése van, lehet tornáztatni, massziroztatni, ezeken én is túl voltam. Semmit nem ért, legalábbis fejfájás ügyben. De járok egy reiki mesterhez, aki a derekamban "rendezgeti" havonta a csigolyákat. Adott egy könyvet a fejfájásról, amiben nagy jelentőséget tulajdonítanak a nyakcsigolyák állapotának és kevesebbet a lelki okoknak mint manapság. Panaszkodtam a fejemre, foglalkozott a nyakammal is és láss csodát!

Próbáljátok meg! Felhívom a figyelmet, hogy az első kezelés után csak 2-3 hét múlva érződik a hatás azoknál, akik hosszabb ideje szenvednek fejfájástól. Ezt abban a bizonyos könyvben is leírták, én is ezt tapasztaltam. Nagyon bízok benne, hogy több évnyi szenvedés, zsákszámnyi gyógyszer, felesleges vizsgálatok, mindenféle hókuszpókusz után megoldódik a bajom.