Csuklósbusz Creative Commons License 2013.02.18 0 0 83541

Az az udvar a Kossuth Művelődési Központ udvara, de szerencsére senki nem szól hogyha oda bemész és általában munkanapokon nyitva is van.

Linkelem a térképen, a busz még a műholdas térképen is látszik tehát meg fogod találni.... :-) :
Google maps Cegléd

(Cegléd, Kossuth tér 5./a)

 

 

Maga a B épület főbejáratán keresztül is átlehet menni az udvarra (főbejáraton be, aztán végig egyenesen a folyosón szembe az udvar), vagy hátulról a kocsibejárónál is belehet surranni a Petőfi utcáról. Sőt onnan egyszerűbb is meg kevésbé feltűnő.

Hogy mennyire fotózható az attól függ hogy mennyira parkolják körbe személyautókkal. Ma pl felvásárlás volt, azért voltam ott aztán kíváncsiságból beszöktem az udvarra. Nincs digifényképezőm, csak fényképezős mobilom, de még azt sem vettem elő annyira körbe volt parkolva.
De talán ha olyankor mész mikor nincs semmi vásár, felvételi, rendezvény stb akkor talán jobban fotózható.

 

A rendszám is rajtavan, mindenféleképp megéri szerintem annak aki arra jár benézni mert ki van vonva a forgalomból, innentől csak idő kérdése hogy mikor adják le ócskavasnak. :-(
Szerencsére én havonta járok arra. :-)

Előzmény: bop308 (83537)