Szeleszte Creative Commons License 2013.02.12 0 0 57145

Jokeva:

 

A pech-et csak a barátcserjére értettem, a végeredmény, meg a babóca:) Nyilván a legpechesebbek azok akiknek össze sem jön, vagy azok akiknek összejön és elmegy.

 

Az E vitamint ötletet köszönöm, majd rászánok egy két ciklust, hátha. Csak nem szeretnék mindent össze vissza szedni, mert ott fogalmam se lesz, hogy a barátcserje, vagy az e vitamin hat. Lehet, hogy megvettem már most a barátcserjét, azt felhasználom és utána E vitamin, vagy köv fizukor E vitaminba fektetek be.

 

Tényleg nekem össze vissza van a ciklusom, már tényleg nem bánnám, ha észhez térne a rendszerem.

Barátnőm, akinek nagykönyvi 28 napos ciklusai vannak és állandóan teherbe tud esni, ő nyákol 3 napig, peteérés, majd megint nyákol 3 napig, és a peteéréstől számítva 14 nap és menstruál. Mindig érzi mikor van pé, mert akkor erősen szúr a petefészke.... na nekem is ez volt amikor még 3 évig szedtem a met-et és óraműre 15 napnál pé, és 29 napnál vérzés.

 

A hőt tényleg vezetni fogom. Kösz a tippet, hogy még kikapcsolva 3 percig tartani kell a számba, nem is gondoltam volna a digitális barátomról:)

Előzmény: Jokeva (57140)