Törölt nick Creative Commons License 2013.02.10 0 0 16769

Hű, köszi! :) Agárdon a Volán horgásztanya bej.útnál volt az első, amit el is tudtam olvasni. De Gárdony, vá-ig láttam ezeket a sárga megállóoszlopragacsokat a 7-es út mentén.

 

Egyébként ezeket a járatokat ki üzemeltette, arról nincs infód véletlenül?

 

Az a vicc az egészben, hogy egy jópár éve elég rendszeresen utazom a 1171-es vonal teljes hosszán, és eddig nem tűnt föl. Mondjuk, köszönhető ez annak is, hogy most egy 8025-ön közlekedő járattal és egy jóval kevésbé szeressem típussal sikerült utazni, és halálra untam magam az út alatt. Unaloműzőnek meg jó volt a megállótábla+ragacsolvasgatás pár méter távolságból. :D Az egész onnan jött, hogy azok a tök egyforma megállók a part mentén világéletemben gondot okoztak, hogy most melyik melyik, főleg Agárdon - egyébként nem csak nekem, hanem a legutóbbi utazásomkor sofőrbának is, aki hosszú évekig Bicske környéki vonalakat járt - az elmondása alapján... Valami nagybetűs feliratot valahogyan ki lehetne tenni, hogy a nyaralók és egyéb turisták is könnyebben tájékozódhassanak a part menti megállónevekkel. Pl. mint a BKV/Volánbusz megállónév-táblák vagy ennek egyszerűsített változata Pétervására környékén: a megálló KRESZ-táblájának alsó szélére van hatalmas betűkkel kiragacsolva a megálló neve.

Előzmény: Balázs1a (16766)