juditbaranya Creative Commons License 2013.02.09 0 0 541

Sziasztok, Meg szeretnem koszonni, azoknak akik hasznos infoval segittetek amikor az elmult osszel csak terveztuk hogy kikoltozunk.Kisse nehezen ment de megerte varni . Szerencsere minden osszejott kivéve az hogy tengerpart kozeleben elhessunk. Mindketten dolgozunk sikerult a halom kutyankkal hazat berelni , ami nem tunt elsonek nagyon konnyunek. A fiunk suliba jar szerencsera varos egyik legjobbnak mondott sulija mellett lakunk , teljesen veletlen , es egybol fol is vettek, mar kezdi erteni a nyelvet es mar beszelget is egy picit. Egy kerdesem lenne, hogy a kisteherauto amivel kikoltoztunk es szemelyautokent van otthon vizsgaztatva , meddig hasznalhato itt? Ha Mo-on meg van kotve ra a biztositas , itt csinaltattunk ra MOT-ot persze nem kellet volna. Fel evig, vagy amig meg nem kap valami matricat amit a rendorseg ragaszt ra. Mert valami ilyet hallottam azaz olvastam. Amugy itt nincsenek  vagy csak nagyon kis szamban magyarok es a helyi rendornek fogalma nem volt arrol amikor megkerdeztem, hogy most akkor meddig hasznalhatom. Konkretan nem tudta hogy a H felsegjelzes az Magyarorszag :-) Koszonom 

Előzmény: Nincstöbbnick (525)