kevita59 Creative Commons License 2013.02.03 0 0 4795

Tisztelt Bánfalvi Péter Úr!

Kb. két éve fissura ani-val kezelnek, sajnos eredménytelenül. Hosszabb, rövidebb ideig rendbe voltam, de aztán mindig visszajött a reggeli vérzés, fájdalom. Hiába a búzakorpa kefirrel. Most a héten voltam az orvosnál, a vizsgálati lapomra ez került „Heges fissura tapintható”. Az orvos műtétre jegyzett elő, de nem tudom mit csináljak. Nagyon félek, nem sok jót olvasok itt a fórumon, de ezt se lehet már a végtelenségig csinálni. A másik gondom, mióta búzakorpát és kefirt kezdtem el enni, eleinte, lágy fájdalom mentes volt a reggeli dolog. Aztán most már hiába eszem, a székletem állaga megváltozott, nem nyálkás, nem sötét, de hol ilyen, hol olyan. És Wc. használat után néha úgy érzem, nem ürültem ki rendesen. És a jobb oldalon mostanában elég sokszor érzek fájdalmat. Van, hogy hetekig semmi, aztán, megint fáj. Fogyni nem fogytam, sőt egy év alatt 8 kilót felszedtem magamra. Voltam a körzeti orvosomnál, de hiába mondtam neki el a problémáimat, megnyomkodta a jobb oldalamat, aztán elküldött vérvételre, ami szerinte teljesen normális. Aztán ennyibe is maradt a dolog. Hozzátartozik, hogy kb. két éve fogyás, és ezen probléma miatt voltam irrigoszkópián, ott nem találtak semmit. Nem tudom mit tegyek, félek a műtéttől is, de félek attól is, hogy valami nincs rendben a beleimmel se. Sajnos mivel súlyos pszichiátriai beteg vagyok, nem igazán foglalkozik a betegségeimmel, mindent ráfog az idegre.

Kérem tanácsát, mit tegyek?