scorpeeon Creative Commons License 2013.02.01 0 0 2716

Sziasztok!

 

Egyik szulom valamiert elhatarozta hogy festekszoro pisztolyt akar venni (ilyen kapu festeshez meg kis hazi festesekhez) es ezt a teleshopos cuccot nezte ki: http://www.topshop.hu/haztartas_es_kert/paint_bullet_festekszoro.html

Most nem akarom itt fikazni a teleshopot, de fogalmazzunk ugy, hogy en onnan inkabb nem vasarolnek semmit, szerintem naiv emberek atveresebol elnek, es amit 15 ezerert arulnak, az valojaban fele annyit sem er.

Szoval a kerdes: mit javasoltok helyette? Nem kell semmi komoly, csak ilyen kis hazi munkakhoz. Talan meg annyit mondott hogy annak allithato a szorofeje (gondolom a szoras sugarat lehet vele szabalyozni), szoval ha olyat tudna az meg talan elony lehet.

Gyors kereses utan pl a Bosch PFS 55 (vagy talan 65-ot is lattam) futottam bele nem sokkal 20k huf ar folott. Ennek legalabb markaja van, es nem egy teleshopos sz@r, igy inkabb mernem ajanlani neki, ez sztetek jo cucc? De ha tudtok mast olcsobban ami megfelelne a celnak, az is tokeletesen megfelelne, de gyanitom, hogy ez a teleshopos cucc nem eppen lenne a legjobb vetel...

 

 

Elore is koszi a segitseget, udv!