számvitel és elemzés Creative Commons License 2013.01.25 0 0 16727

Mérlegképes könyvelőknek és pénzügyi számviteli ügyintézőknek  

 

A projekt története

 

 

Közel 4 éve tanítok számvitel és elemzést, pénzügyet a felnőttképzésben résztvevőknek, mérlegképes könyvelőknek és számviteli pénzügyi ügyintézőknek. Amikor elvégeztem az iskolát rájöttem, hogy nem is olyan egyszerű segítség nélkül ezeket a tantárgyakat végig csinálni. Ezért kezdtem bele az online oktatásba.

Ami a lényeg, hogy a tanulóim többsége átment a vizsgákon 80-90%-os eredménnyel. Ezért döntöttem úgy hogy létrehozok egy oldalt hogy lássátok milyen módszerekkel és milyen tematikával dolgozom.

Segítséget nyújtok online számvitel és elemzés pénzügy ellenőrzés tantárgyakból. Elméletet megoldott feladatokat és megoldatlan feladatot küldök+ külön kontír tételeket témánként.

Ha nem boldogulsz a feladatokkal msn-en vagy skypon keresztül heti 1x2, 2x2 , vagy 3x2 órában megcsináljuk együtt és itt többet kérdezhetsz.

4-5 fős csoportokba is lehet jelentkezni, ha könnyebben, megy a csoportos tanulás.

Hatékonyabb mintha magántanárhoz mennél, és harmada árba kerül sőt többet kérdezhetsz,te osztod az idődet. Tudom, sokan nem tudnak elmenni magántanárhoz munka és a család mellet.

 

 

Mérlegképes könyvelők részére:

. Számvitel főbb témakörei: mérleg eredmény kimutatás gyakorlása

- Immat javak

- Tárgyi eszközök

- Készletek

- Stk

- Önköltség

- Értékpapírok, befektetett pénzügyi eszközök

- Kötelezettségek, követelések

- Pénzeszközök

- Időbeli elhatárolások

- Konszolidáció

- Devizás tételek stb

 Elemzés:

- gazdasági elemzés

- Piaci tevékenység elemzése

- Kereskedelem elemzése

- egg elemzése

- Mezőgazdasági elemzés

- Készlet, tárgyi eszköz elemzés

-- Eredmény elemzés, mérlegelemzés stb

 Pénzügy:

- jelenérték, jövőérték, örökjáradék

- értékpapírok, kötvények

- beruházás

- váltó

- likviditás, cash flow

- opciós feladatok

- nettó forgótőke stb

 

Elérhetőségem. ancsika3416 skypon korrepetalas2012@gmail.com címen.