mareczy Creative Commons License 2013.01.19 0 0 9546

mindenki máshogy dolgozik, mindenkinek mások a bevett szokásai, módszerei... én mindig is úgy gondoltam, egy jó szerszámmal sokkal könnyebb jó munkát csinálni, mint egy "bóvlival", bár kinek mi a szint, mi a bóvli, én kézi szerszámokból is ha tehetem inkább az ipari használatra szánt gépeket veszem (AEG, DeWalt), amiknek igaz van áruk is, de nem "egyszer használatosak", az igaz, hogy "aki tud, az nagykabátba is tud...", de nem hiszem, hogy a szerszámokba fektetett összeg, a minőség( mondjuk sata, devilbiss iwata) megvétele, ne térülne meg... szerintem szinte mindegy, hogy veszel 1et ami "drága" és valószínüleg használod 10 évig (ismerős SATA Jet RP-je 12éves és még mindíg ugyanolyan mint ha most vette volna), vagy veszel évente egy 10.000 ft-ost mert azt "nem ipari körülményekhez tervezték, vagy mert csak szimplán semmit sem ér... (folyat a tű, vagy éppen "férrehord"), nekem az alapozó pisztolyom egy kb 10éves Erba Sata jet 90 másolat, sokat használtam, de 2év után már csak alapozni volt jó, a mostani változat, hát nem tudom... nekem nem tűnik olyan jónak, ismerősnek van és tartály elrepedt, néha folyat, néha nem (ha sikerül az eredeti pozícióba visszatenni a tűt). Nem vélatlen, hogy olyan sokan használnak SATA-t, IWATA-t, Devilbisst.... valamit csak tudnak, amit az olcsóbb pisztolyok nem...