RichWater Creative Commons License 2013.01.18 0 0 59

Udv mindenkinek,

 

Ez lesz az elso utam Londonba (Luton WizzAir) es lenne nehany kerdesem, illetve szeretnek egy kis osszefoglalot kerni a tapasztaltabb emberkektol. Ketten megyunk es szeretnem a leheto legolcsobban kihozni azt a par napot, amig kint vagyok (01.23.-01.27.). Szallas, repulo megvan, a kintlet koltsegei erdekelnenek.

 

1. Repuloterrol valo bejutas a belvarosba mivel lehetseges es mennyiert?

2. Milyen jegyet vegyek/vegyunk arra a par napra (tobbnapos berlet, napijegy, avagy ilyen T10-szeru, mint Barcelonaban (ami multipersonal)? Mennyibe kerul?

3. Milyen koltsegmentes latvanyossagokat erdemes megnezni (Trafalgar, kivulrol Big Ben, Bridge, stb.)?

4. Milyen koltseggel jaro (belepos) latvanyossagok kihagyhatatlanok es mennyibe kerulnek?

5. Hol erdemes vasarolni (elelmiszert, ruhat) olcsobban?

6. Melyek a kedvelt, nepszeru szorakozohelyek, ahol Dance, House zene szol? Hova ajanlatos elmenni kikapcsolodni?

7. A nagyborondben szallitando elelmiszerekre van-e valami szabaly, korlat (pl huskeszitmeny, allati erdetu termekek, alkohol)?

8. Mire erdemes meg odafigyelni (gondolok itt biztonsagra, etelek, italok, belepok arara, stb.)?

 

Termeszetesen elmenybeszamolokat is varok (linkek formajaban), de ha valaki valaszol nekem kulon-kulon a kerdesekre, azert is nagyon halas lennek! :) Termeszetesen, ha van ra igeny, szivesen irok majd egy beszamolot a kiruccanasrol...