repcsepista Creative Commons License 2013.01.16 0 0 953

Jojos Jós Jóska, mit álmodtá az éccaka...
 Na valóban ismertem egy illan nevüt, aki ha nálunk aludt...huszonéves vala...még mindig bepisilt az ágyba...
 Micor most Barackra szavaztam...abculla ultima járt a fejembe...hogy esetleg...ha vissza néztek...irtam előtte még Barack seholse vala...hogy talákoztam vele Martin Luther King iskolájába...ami egyszerre két terepen vagyunk, az egyik ez...ahol a tanultakból vamitykét eccsetleg...NA NEM MI, MERT MI A LEVEGŐBE VAGYUNK...HAJJRÁ HAJRÁ HAJRÁ...MAGYAROK, MAGYAR OK???
  Ha engemet megkérdeztek...ha többet...a nyomor nyedekbe eljutatta azt az költségvetést...nem többet, amit oda szántak, na ha több nem...értem, ha nem is tudott többet költség vetőzni, azt legalább...na szerintem látható...amit esetleg, ha tudnátok hogy mi van...na ahoz egg gicsit hunorogni tudni ke...
 A GUN -KONTROLLA...na ha pontosan tudni akarnátok...akkor itt a második amedmenta: ollan kézi fegyver készletednek kell lenni...mint a soros...mostmár ZSOLDOS KATONASÁG VAN CSAK...mit monduk a zsoldos katonaságnak...mig ha csoportok...akkor gépfegyverek megminden ami ahoz kell...hogy megtudják magukat védeni a KINTI MEG BENTI ELLENSEGGEKTŐL...akik pösz hogy VICCA AZ ANGOL -U.K. KRIÁLLLATSÁGOT...amit mégis csak...na akkor este, már együtt mulattak a GYŐZTESEK???
  Figyelem, itt mindenki a TROKÁBÓL...you speche anglo -anglót? - na vannak a GAZDAGOK -PÉNZESEK...s végeredmynnekbe ugyanaz mint az ANGLÓ W.*WC*TRONOSOK...amit pontosan ismerni kell belülrül, hogy KIK S MIK AZ ANGYALOK? HA MEGHALOK...
 Mióta volt az iskola sutting, azóta közel 5 ezer ujabb GUNKLABBOS LETT, S LEGALÁBB 3 000 000 GUNT ADTAK EL...
 innennn
 Vida! piha! szadita! az amcsi CONTITUTION pontosam megfelelne a MAGYAR HISZEKEGYNEK...na amcsi addig... mig MEGTUDNÁK VALÓSITANI A CONTITUTON ON ON ON...talán egzer...NA AZ LENNE A MENNYEKORSZÁGA A FÖLDÖN...DE NEM A MAGYARORSZÁG X ORSZÁGOK NÉLKÜL, SŐTTT...
 jó jós? -jojós? -jojojojojjjj...