repcsepista Creative Commons License 2013.01.14 0 0 952

Jojo! 2013 ba lenne jo jojjojojojjjj...
 Na teccék teccék lássék? -amiről szó se lehet, eshet? -estempestem seggre esek...á fe! -tallpra te tarha...ájj! -ájájájájjjj...
 Amifelé fel é?- mennünk...na hajtanak bennünket:  csá csá csárra...ami Danis Prager: zsidó (ortodox?) szülei voltak meg a családa =frigyláda ff ff fff...fityfiritty...mikor jobb meg bal oldalasak? - akkor a zsidótól csak balra...de ha a zsidótól nem lehet ballabbra...mellik a jobb? Leni, vagy Stali? -satelin satalin satala...
 Nac cóval, a cseheknél igazi IZRA ELLA KETTŐS ÁLLAMPLGÁRSÁGU MAJDNEM BEFUTOTT MINT CSEH CING, VAGY BAJNOK? - de mégis allul maradt...na na nnn...
  U.S.A. alKing Barack...lotty lett...na most Pierr Morganra... ime a guny controlla: legalább annyi remennye...monduk a feleségem...ha mégis a GENGEK MEG AKARNÁNAK RÉPÁZNI...akkor...na vett egy gunt, s hellen pinnyalatba 30 000 guny controlla törvény van...MIKK LENN...Lenna lenn a a a...Léna lenna Volga mentén...Volga Volga...matranNyanya...Volga rucckuju nyiga...cóval OLLAN BÜDÖS GYALÁZAT...na itt rögtönte ...CSAK A KIN -GENGEKKK...nincsak mi van...most dobbta ki a feleségem...hogy amagyarok ollan raccisták voltak...hogy többsggben magyar x magyar házasságok... JÓ HOGY MÁR NEM LÉTEZNEK...s az is feltétel??? -2 x2 néha pu...nada na be ne pu...á kivagy de már lőttem? löttem láttam...Adam bratya...pavat látva...
 Nona, hellen pinnyalatban az al -válvkozo King -Barack...nem elég IZRA ELLA ÜBER ALLA HA HA HHH...na mekk...mjost kinevezi védelmi minis sisterra Hagel-t, comme comme comme...ne na neee... hag mi? -hagada haggada hhh...na mity accara...
 TREGYÜK FE, HOGY UGG Puta, mint Husza NEM ELÉG SkocziJánok??? -na ammo ammo ammm...amico a csehek...fidezuda: amcsi addig volt...volt??? -amcsi ming a CONTITUTA TE BUTA??? - ami 1 pinnyalatra se mékk...
  Cóval...mjost NÉZZÜKK ff ff fff...??? -na ki adott neked BUNGA???
 ISTEN = BUNGA!!! -BIG BUNG DANGA...
 Isten barma...im gyüvök...el se mentem...