Zámbó Gyuri Creative Commons License 2013.01.11 0 0 9324

Köszönöm a véleményed. Igen szerintem is túl vastag lenne bárhová is, mert 3 réteg,az 3 réteg. Inkább ha (remélem nem) találkozok majd ilyennek meg fogom keresni amit ajánlottál. Nem olcsó,nem olcsó. De manapság mi az olcsó. Ha azt akarja az ember,h a keze közül kikerült munka jólegyen, én ne csak napokig, akkor legyen annyi benne,h ha kell összegyüjti a rá valót,és megveszi a jobb szert. De ezt csak az én véleményem. Igaz két helyen észre vettem a rozsdát, jobb oldal hátsó kerék felőli résznél a küszöbben, és a kerékjáratnál 3 helyen. Mind minimális,de ha nemkezelem akkor nagyobb is lehet. Ezért keresek szert ami kit alá jó. Nem kellene,h visszahorduljon.

 

Korrantrol: Most mondta egy ismerősőm,h az apósa csinálta a Kadetjét. Csiszolád után korrant, kitt-elés, fény. + hónap után körbe repedt a kitt-elt rész. Szépen levált és ismét látta ezt a korant nevű vegyszert. Nem padat meg rajta. MIután nem használta,azóta is szép az autója. 

Szóval 2 ember mondja,h nem kellene,akkor már érdemes rajta elgondolkodni,h lehet nem is olyan hú de jó anyag

Előzmény: Törölt nick (9323)