repcsepista Creative Commons License 2013.01.10 0 0 947

Jojo! -jojojojojjjj...Óh be hó, a jabos sütemén...mmm...
 Ez a hacc hacc hacc...hacaca ccc...lett a végSHOW??? -UTOL SHOW DRÁMA FELVONYITÁS FÜGGÖN...A KÁRPIT KETTÉ SZAKAD VALA...
 Ime a jövendő mondások??? -na csak mondások, VÉGerededmennyekbe...(földi mennyországok???) senki se tudja pontosan...valaki mégis, s amit E WILÁGNAK...ne gyeride...uganés vannak akik bejöttek, mégse benne sőttt...Ha engemet NEM ENGEDTEK BE...na gondoljátok hogy...ezt az ingó bingó porbafingó kis...na abca ultra: Gyermek voltam? -pont nemrég gondoltam rá, ismét gyermek lettem...lovagolok ficfa sipot fuuu... na akik nincsennek benne,  vegyétek ugy hogy fity firittt...nem kell megsértődni...hizzz...
 Ime a hellzet...amit az előbb már enlitettem...hogy A KÉT ÓRIHÁS SAKRANKIGYÓ USA -RUSSA...na mgre mert SSSR? -ase, mert a Szovjet red Onion vala, ami rtohad vala...na a gerincze aki ránk verte...volt eggáltalán gerince...amit kétlek!? NA OLLAN ÖCCEESKÜSZÖS VALA...sőt onnan kell keccke...hogy JAJ NÉKTEK FÖLD LAKOSA..nincsak csak báránok (birkák) vala ezekszerint,NINCS HALÁL = NINCS HÁBORU???-tehát ZZZ...ZUTTT...rögtön létrejött SO DOMA??? - na meg kellett legyen a pontos jelentése ami most csak SE DOM S SE DUMA??? -ezt nagyon ki ke hangsulloznunk...hiz a MAGYAR OK? -OKOSOKAT LEFEGYVERZIK...na most nem véletlenek az ÁLLANDÓ  SZABADSÁG HARCAINK...S ÁLLANDÓ HA FELÜTOTTE EGY KOPPÁN -ONOKA A FEJÉT KOPP KOPP KOPP...Kip kopp kip kopp kapapalács...na...nézzük csak Jézusunkat megpassionátházzák kruczifáj fáj fáj fáj...kérdem, nektek cupán ha látod a képet, nem fáj??? -na nem mert koppolt -koffolt nyers birkahus...ráadácsul ránkverik hogy...na de vére...rajtad is most...me tudod??? -na mosmár igen, s az ige meg igazság keresés...bizon vegyük ugy, hogy...? -na Dózsa...? - megdózsáznak, mekkristus hus??? -NA SÜLT VAGY NYERS HUS??? .mi van az étlapra...
 innennn...
 megprószállok...száll száll madárrrr...Száll a madár ágról ágról száll az ének szájj szájj szájj...madrrrr...na kiccebeket...s itt ...hogy mennybe...na beugrottunk...van aki a nagybogooo...dobogooo...

 monduk 1 volt a beveztő...s Isten barma...im gyüvöl...jah jah hhh...

Előzmény: repcsepista (946)