Törölt nick Creative Commons License 2013.01.01 0 0 82470
Nem tudom hanyas vagY, de a magam 52 évével kikérwm magamnak ezt a hangnemet. Ha 20 lennék akkor is. Köszönöm.

És annyi hozzáfűznivalóm lenne a dologhoz: forgalmistaként, vezénylőként, buszvezetőként, garázsmesterként, üzemvezetőként eleget harcoltam a pályám 32 éve alatt ostoba, műveletlen, bunkó, lusta, igénytelen sofőrrel. Volt amelyiknek a borotvát s habot adtam a kezébe, volt amelyiket elzavartam fürdeni. Az állomány jó részét megtanítottam nyakkendőt kötni. És hasonlók. Persze voltak nagyon rendesek, inteligensek, 6 elemivel is, de azért nem ez volt a jellemző.

Az én üzemvezetőségem alatt nem volt nyakkendő nélkuli sofőr, tábla nélküli busz.

Meg egyebek sem.

Persze azt is tudom, hogy az egyik megyszékhelyen amikor ott hagytam a helyi üzemet pezsgőt bontott egy pár fős klikk, akikkel mindig összerúgtam a port. Pedig csak annyit vártam el tőlük, hogy józanul, ne másnaposan vegyék fel a munkát. Egy autóbuszvezető ne legyen alkoholista. Ki is pucoltam az olyat az állományból.

Nálam mindenki tudta hol a helye. Mindenkinek megadtam a tiszteletet. Ha visszakaptam, nem volt gond. De egyébként egyik beosztottal sem ittam meg a pertut soha. Nem szerettem, ha keverik a szezont a f@.zommal.
Előzmény: Törölt nick (82452)