repcsepista Creative Commons License 2012.12.30 0 0 941

U u u uuuuu...utolszor öllelek -cókkollak 2012 Majanaptár vége...???
 Jojo! jojojojjjj...csahojjjj...kalabpájjj énekejjj...tánci tánci mamának...
 Pösze hogy azzal kecckem keccke mindig, hogy lenni, vagy...???- zerintem mást nem tudunk elképzelni se...ellenbergerrrr...
 Vahalogy nem tudok most belemenni...egy pinnyalat, ugganés mindennek -mindeneknek van kamrája meg KAMERÁSa KAMERÁVAL? -rás? -sürgős is meg rassa? -egy egy adag...amit a Kamrás...ki a Kamrás, én ugy kamelom magát, CeméLion? -csajkás? -na mikor nem a Csajkások csajkáznak...volt ollan, eggáltalán? -mióta a majomnak le kellett szállni a fáról...mert hirtelenseggel tél lett...fagy hó hhh... 
 Mjost...cakk ugg...NA KI A KAMERÁS, ÉN UGG KAMÁLOM MAGÁT...fényképezzük le...(millen a gépe) hogy...na ciss dobos tram tram trtrta tram...aki nem lép egyszerre...most vonultattam ki a kisdobos d.u.foglalkozásra a kisdobosokat...Mari néninek galyat hordani az udvarára...mert egyedül van, férje ottmaradt a háboruba...s kérdem Édesapám hogy mintjó kisdobos...most én dobolok nekik, mit kén pinálni kiccdobosok foglalkoztatása kása...
 Abbca ultracca álmom ma is...MINT A MAJOM FENNA FÁN...AZ ÜTTÖRŐ...mellecsleg nálunk nemvolt kiccdobos...na dobbos tortaaa...u u uhuhuhuhuuu hmmm...szóval én ugg emlékszem, mi üttörő foglalkozás...ami rögtön ja pösze, tjénleg mi épitettük az utat...ma is meg van s bekötő ut volt az ámmoláshoz, pénz noncc...trehát mindenkinek el ke menni...Kossuth Lajcsink azt izeni...mindenkinek kell menni utat épiteni...sutthhh...2 hét allatt megvót...szép kövesut, ma is megvan...na engemet küldött édesapám mert neki hirtelenseggel elhalaszthatalan üzleti ügyei öccejöttek sürgősek...csak lapátolni kellett...ráaádácsu élveztem...hülye duma ment...de értettem...na ollasmi mint ez, éhes disznyő makkal álmodik...
 Na, amit le akartam volna...be? -le bagy bekamerázni...mert ha emlék = kamera, mint egyszer vót egyÓber, szakálla vót kender, leégett a szakálla, el vagy besza...szaladt a nádvilágba na na na...mindehova de ne a nád...szerencse hogy a mocsárba...
  Lehetne vissza mászni a fára...ez az Uj Évi kivánságom...
 BUÉK BUÉK... az ágy allá...minden fát kivágtaaa...???