teszvesz Creative Commons License 2012.12.25 0 0 12305

nem akarok egy "igazi" laddomatot, csak a legolcsobb es legkisebb verziot vagy annak megfelelo szivattyu+keveroszelep kombinaciot, ami nem is biztosit gravitacios keringetest. Ezert gondoltam, hogy a kazan eloremenore kell a tagulasi, hogy tudjon tagulni a felfutes alatt is. Mi az oka hogy megis a kazan visszaterore teszik? Amugy lenyeges a gravitacios keringes lehetosege a faelgazositok eseten is, ha a kazan ugyis leall aramszunet eseten, sot lehet szunetmentest hasznalni  illetve van veszhutes is?

 

a 2 x500 puffer lehet keves lesz, de elegge meg van kotve a kezem. A masodik pufi csak 60 cm atmeroju lehet, mert bekerul a hazba egy oszlopszeru valamibe, ilyenbol max 500 L/est talaltam. A masik ugyan lehetne nagyobb is, de ott meg a tank a tankban miatt kepzeltem hogy jobb 500 L alatt maradni, nyaron ha csak napkoli kesziti a meleg vizet, meg talan sok is. Ott van meg kb. 14 t beton a padlofutesben, az is tarol valamennyit.

 

a haz hoigenye kicsi kellene legyen ha minden jol megy, az nem szabadna bekavarjon.

Előzmény: gabor0036 (12301)