Mafia05 Creative Commons License 2012.12.24 0 0 9041

Kellemes ünnepeket mindenkinek! ruzsnyak! A hegesztésekre felesleges fújnos horgany sprayt azt a lemez összeillesztéseknél kell használni. A body 950-es rücsit én nem javaslom az autó aljára mert nem ér semmit mert az nem alvázvédő igazából azt festeni kell vagy valami mert nem lehet csak úgy hagyni mert nem vízzáró és még drága is helyette vegyél rendes szórható alvázvédőt és mindenféleképp alapozz alá ne csupasz fémre. Én nem fújnám le alapozóval a  kasznit max ha fémig vissza van az egész csiszolva de akkor is valami epoxy alapozóval magyarul ami autófényezési anyag mert szerintem a supralux nem az (de lehet tévedek) ja és én alapozóra nem szoktam gittelni csak fém tisza felületre, alapozóra akkor gittelj ha az egész autó vissza volt csiszolva fémig és le lett alapozva hogy addig se kapja meg a rozsda! A gitt az jó, legalábbis nekem nem volt vele bajom még. Hát ezt a győri lakkos szórógittet is kihagynám én legalábbis, én dyna vagy lechler vagy colomix töltőalapozót szoktam használni mondjuk a colomixet annyira nem ajánlom. Szilikon mentesítőből én szintén colomixet használok de szerintem bármelyik megfelel. 2k-s festékből én a mobihel festéket szoktam használni legsűrűbben nagyritkán sikkens-et hozok ami meg még komolyabb autó arra inkább nem 2k-s anyagot hanem bázis színt hozok! A ranal , boll termékeket nem ismerem! Úgy írtam le ahogy én szoktam csinálni! Remélem segítettem! Üdv!