repcsepista Creative Commons License 2012.12.24 0 0 937

Gurusunyi sunyizás, Nap nélkül napozás? -mikrooo...va va vvv...
 Iszonyatos pusztito -kinzo erőknek vagyunk ki téve???-ami mindennél iszonyatosabb...hogy akiket átvett teljesen, azok az Ur utját egyengetik...
 Jézus maghalt a böneikért, hummb be a szemed, tásd ki szád... s nem incselkedek... hanem nem ez történik szószerint, a magyarok: megetettek? -kigyót nyeltél? -na innen a magyarok.. innen kellett vegyék, hogy megetettek?
  Figyeltem az összes jewdo -first vallásos adókat s mit pricceltek (ninca, szinte minden idegennek mondott szó meg vakera...benne a magyar szótárba, mert spics = spric de vicc...na nem vizz...de inkább visz, viszik Ilonát lobog a haja hajja hajja...)
  Szeretnék valamit...hogy Bizánc =Róma birodalom homoizzió ága, vagy mondhatnuk Romorusz meg Rémus...na a tető mégis örök Roma, mig vucca Sodoma vagy Gomora kettőségre?
  Ha tuttok követni, akkor...na eleve akik LHULLA VALA, amellik ház meghasonlik, meg nem áll vala?
  Szóval, az hogy CZIONISTA ÖCCEECCKÜCCÖK??? -igen, mikor Czionista összeeskövők...de én ki acarom éllezni a kaszám, na kaszakő? -meg...vahalol..nagyon méllről gyüttem volna! smirna! csüccs...s most ugy se vesz senki...napszámba?
  MondhatNUK, ezzel kapcsában is, monduk MAGYARORSZÁGUNK OLLAN NAGY ATOMARSZÉNA SZALMA NAGYÁGYU HATALOM LENNE...NA MONDUK TIZZER A LEVEGŐBE RÜPIT HE HE HE...NUK??? -EZ A SARVASGOLLOBIST...most jobb lenne?
 Na pösze, kérdezem magam...szemem bensődet méllán átajájájájájjj...mégis ha erős hasizma...de meglehet tanulni, a bélrendszered mozgatni...most nem leszel hátfájós de jós? -jojojojojjjjj...
 Lehetne azt mondani, hogy BIZZÁNCC CCC...na Pártus Párosok Országai...deee...szóval azt lehetne mondani, jogy az hjogy CZIONIZMUS MUMUSA...BIZÁNCBA KECCKE...de mégse, hanem vicca...ha van tjénleg BUGA ANGYALOK, LEESTEK A FÖLDRE, NA ŐK AZOK, AMI VAGY HOMOUZIO VAGY HOMOIZIO... s maga a a a...na most mi lenne az ok??? -de annak az oka, s stova ok ok ok...???
  Hogy Czion on on on...csakha EGYSZERI NÉPI -MAGYARORSZÁG...NINCS SENKI, AKIT EL KELL TARTANI, HANEM MINDENKI KAPÁL AKI KAKÁL...legalább elkaparja...
 Na, mico az hogy náci de pináci? -mennünk oda, kisfiam, te marha jószág, te hogy képezeled el, mert vahalogy...na nincs pénz, nincs kit pénzelni, s mindent magunkna pinálunk...
  Ami nemzetek önnállósága? - részemről, ime 2012 -12-23 este...CSAK MAG -CSALÁDOK, DE ÖRÖK HÁZASPÁROK, nincs házasság előtt szex, se házaásságon kivül, nincs elvállás mert az az elbukás, oka a buggás??? -na ezeknek dolgozok, s nem adok egy phingot se, csak azoknak akik az ÉN CSALÁDOMBA TARTOZNAK...ellenben akik megtértek, azok lennének a KÜNSŐ CSLÁDI KÖRÖK, mig akik elválnak meg nem tartják be az ÖRÖK ÖSTEN ÖRÖK INTÉZMENNYE TÖRVÉNYE...AZOK A GYEPÜSÖK...CSAK KINT VAGYTOK, S HA BESZIVÁROGTOK...MEG LESZTEK VILÁGOSITVA 12 000 WATT, S 100 000 000 MILCSI VOLT, VOLT E SZÓ, UTÓSZÓ...ÓH JAHHH...gyere vissza ha ha ha...
 Kellemes Magyar Gurusunyi sunyisss...énekelj kajabálj...