Rászid-lob Creative Commons License 2012.12.22 0 0 2742

Ha nincs sok időtök a kenyérsütésre, akkor mindenképpen érdemes gépet venni, mert a kenyértészta elkészítése időbe, energiába telik. Gyorsan elmenne a kedvetek tőle, ha minden nap, vagy másnap kézzel kellene kenyeret dagasztani.

 

Rengeteg kenyérstő gép van forgalomban. A mai világban megbízható márka? Nem is tudom.

Minden esetre sokan vannak,akik olcsóbb sütővel kezdik az otthoni kenyérsütést, és működik. Lehet, hogy az első néhány kenyér nem lesz olyan jó állagra, de hidd el, a kitartás itt is, mint mindenhol meghozza a gyümölcsét.

 

Nekem Panasonic van, az nem olcsó, de jó. Amit én tanácsolni tudok:

Csak olyat vegyél meg, amit a boltban áttapohattál, látatlanba netről ne rendelj olcsó sütőt.

Vedd ki az üstöt, nézd meg, hogy az üst keverő szerkezete (tengely-szimmering-csapágy) szegecselve van az üsthöz, vagy csavaros. Ha szegecselt, később nem tudsz szimmeringet cserélni. Nézd meg, hogy a fedél jól záródik-e. Ha rések vannak a ház és a fedél között, elmegy a meleg. Magyar nyelvű használati utasítás és receptkönyv nélkül ne vegyél kenyérsütőt. Vétel előtt tanulmányozd át a programozást. Ha nem érthető, bonyolult (általában nem szokott gondot okozni) akkor válassz más típust.

 

Sok sikert!

Előzmény: stellaz4 (2741)