nagykunsági Creative Commons License 2012.12.20 0 0 5602

Az a papírbrikett, ami műanyag zsákba párásodik, az nem száraz. Egyszerűen nincs kiszáradva.

Az mese , hogy 3 nap alatt kiszárad.  A külseje az megszárad. Ketté kell törni, és megmérni a nedvességtartalmát.

Nem bemondásra, nedvességmérővel. Ha 15% felett van, nedves.

 

Én kiszárítottam, 3-4 hétig szárítottam, beletettem műanyag zsákba, nem párásodik. Mert ugye ami száraz az nem tud párásodni.

 

Gyulus111 nyugodtan, mondhatod, rosszmájú, csipkelődő, nem érdekel. Csak tudod én nem megtévesztem az újakat, nem fényesen festem le a papírbrikettet, mert nem az.

 

Meg se közelíti a tüzifát, fűtőértékben, sokkal több a hamuja, nehéz  fáradságos munka,  sok kosszal és piszokkal. Meg rengeteg hely kell neki a száradáshoz. Száradás után a tároláshoz.

 

Ezek tények!!!

 

Aki ezek ismeretében csinálja, minden tiszteletem az övé.

 

a3oli régebben többször leírta, annak éri meg, akinek sok szabadideje van, nyugdíjas és ráér.

Pedig neki profi gépe van, klassz szárító állványai.

 

Én nem beszélek le senkit. Csak a tényeket közlöm, amiket én tapasztaltam a papírbrikett gyártás folyamán.

 

Aki szeretne csinálni, annak ha igényli tudok papírt biztosítani. Ingyen. Addig is dobom a kukába.

 

Eladó a brikettgyártó gépem is, beszerzési áron, erősített kipróbált kivitel. Ha valakit érdekel tudok adni még egy levegős gépet. Aprópénzért.