Törölt nick Creative Commons License 2012.12.13 0 0 4965

Sziasztok!

 

Lehet dizel kerdest itt feltenni? Kinek van valami otlete?

 

2008 Legacy 2.0D boxer dizel motor 60.000km.En vagyok az elso tulajdonos es el vagyok keseredve,mert azert vettem ujat,hogy ne legyen vele bajom...elotte Laguna volt. A Legacy rant egyet olyan 3000rpm korul,ha jobban ralepek a gazra,ha nem nyomom neki akkor egyenletesen gyorsit.Ha 3000 elott felvaltok,szinten nem csinalja.Minden sebessegben produkalja,de legjobban a 2.-ban erezheto.

 

Elso probam az emil frey-nel volt ..../Szamitogep semmi hibat nem mutat,nem eg egyetlen lampa sem./ Atvizsgaltak,ujraprogramoztak,semmit nem talaltak.Aztan kicsereltek a legtomegmerot egy masikbol es azzal ment=Legtomegmero 85.000ft az ara.Megrendeltem,ami 1 honap utan meg is jott,de vissza vittem,nem tettem bele,mert talaltam USA-ban legtomegmerot 78  dollarert. Megjott az usa legtomegmero,beletettem,de nem jo bele valamiert,leszabalyozott az auto 2000rpm-el lehetett vele menni es ki is irta a szamitogep,hogy : legtomegmero. Ez nem nyert.

Elvittem a Nyiro Laszlo-hoz es,ma hoztam el 3 napig probaltak megtalalni a problemat.A legtomegmerovel kezdtek,de annak semmi baja.../szinten egy masikb dizelbol beleprobaltak,/azota mindent megneztek es  mar csak a Denso befecskendezo rendszer maradt.Ehhez ki kell venni a motort es elvinni a Denso-hoz,ahol megmondjak melyik rossz,melyik nem.A 4db befecskendezo 1.250.000ft+ szereles...

 

Valami otlete,vagy tapasztalata van valakinek???

Most vettem STP dizel tisztito adalekot ,amit majd hozzaadok az uzemanyaghoz,most a dragabb kenmentes dizelt fogom bele tankolni,hatha kitisztul...

Az asszony vezeti foleg varosban,nem gyorsan ,autopayan 130./gyerek van hatul/ meg amugy is mernek.

Koszonom!