szegedi_lány Creative Commons License 2012.12.12 0 0 57030

A TSH-m 1,12 volt, tehát a normál tartományban. A tesztoszteront most nem néztük, a májusi laborban viszont magas volt. Viszont mivel nem menstruálok,ezért ha nem IR, akkor a férifi hormon lehet mögötte. Az inzulin eltérésem egyébként a doki szerint sem volt olyan mértékű,ami a menstruáció leállását okozná. Csak abban nem volt biztos,hogy az IR tolta el a hormonegyensúlyt, vagy a férfihormon túlsúly okozott IR-t, Szóval,ahogy ő fogalmazott, több problémám van párhuzamosan, amelyek összefüggnek, és azt keressük melyik ezek közül a "karmester". Mivel sürget az idő-babát szeretnénk-ezért egyszerre írta fel a 2 gyógyszert,azaz mindkét problémára egyszerre lövünk, és reméljük a következő kontroll már mutat valamit. Azt mondta addig akár teherbe is eshetek, ha használ a kezelés, de az maga a csoda lenne...

 

A hajhullás engem is aggaszt, de szerencsére hullámos a hajam, így dúsnak hat. Egyelőre.... Az alulműködés tünetei egyébként többniyre miben jelentkeznek? A fáradékonyság nekem mindig is volt, gyerekkorom óta 10-12 órákat szeretek aludni, felnőttként ez azért 10 órára mérséklődött. Sokat dolgozom, és szellemileg nagyon igénybe vesz, ezért a napi fáradtságot ennek tudom be.

Az IR tüneteiben magamra ismertem, de a pajzsmirigy problémával bizonytalan vagyok. A hajhullás viszont makacs, és már kb 1 éve tart.

 

Ha már elkezdtem, végére járok, csak nehogy úgy járjak Naszódyval is, mint a nőgyógyásszal,hogy a végén széttárja a kezét,hogy az ő tudománya itt ért véget,nem tud segíteni....

 

Előzmény: b.gina (57029)