b.gina Creative Commons License 2012.12.12 0 0 57029

Jajj tényleg, te is voltál nála... :)

 

Nekem a Meforal csökkentés segített, remélem neked is fog :)

És a férfihormon csökkentő gyógyszer mit jelent? nekem nem magas a tesztoszteron szintem, de Naszódy szerint valószínűleg a bőrömben sok az aktív tesztoszteron, emiatt kicsit azért szőrösödöm, és még régebben mondta, hogy erre ha szeretném tud felírni vízhajtót, aminek vízhajtó hatása ugyan nincs, de ezt az aktív férfihormon szintet csökkenti :D

De nem kértem, majd max ha nagyon nem javul a helyzet.

 

És mennyi a tsh-d egyébként? amúgy simán lehet hogy a normál értékben van, de attól még a tüneteid arra utalnak, hogy a te szervezetednek magas ez a tsh...

Nem egy egyszerű dolog ez a pajzsmirigy sem :S

Én még a 0,14-es tsh-val is lazán produkáltam alulműködős tüneteket (fáradékonyság), amit a doki se értett :D

Múlt héten meg olyan szívdobogásom meg izgatottságérzésem volt, hogy azthittem túlműködik, kértem is a házidokimtól tsh-ra beutalót, és 1,62 lett, tehát tuti nem a túlműködés miatt volt a szívdobogás érzés. Csak akkor tudnám mitől... (de elmúlt, szóval mostmár mindegy is :) )

 

Nem lesz negatív hatása szerintem a kísérletezgetésnek, sajnos ez egy ilyen játék, másképp nem derül ki hogy mi segít :(

szóval türelem...

Sajnos a hajhullás állítólag nagyon lassan javul, de drukkolok, hogy neked gyorsan javuljon, nagyon rossz lehet :(

 

Köszi hogy megkérdezted a 60-as terhelést, jó tudni :)

 

Előzmény: szegedi_lány (57028)