opi064 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 43356

Igazad van, de engem zavar, ha valami sántít a cuccaimmal. A rádió kijelzője, ha sötétben nézem, akkor minimálisan ingadozik a fényereje, mintha a zene ütemére meghúzná a feszültséget a rádió, de ezt lehalkítva is produkálja, tehát valami kontakt dolog lesz. Az ablakfűtés kspcsolómba tettek egy új égőt a szalonban, ahol vettem az autót, (használt...) mert ki volt égve és az most sokkal erősebben világít, mint a többi, engem zavar sajnos. (az új égő ugye mindíg fényesebb, nincs rajta por, nincs befeketedve az üveg.) A vészvillogót meg én is meglelem a sötétben, de ha világít, akkor teljes a vizuális élmény, én már csak ilyen vagyok. A fényerő poti meg úgy emléxem, csak a km óra részt szabályozza, az rendben van. Egyszer majd rászánom magam és szétborítom, de akkor egyben megcsinálom az AUX kimenetet is. Csak gondoltam, ha van itt pesten valami márkabuzi (jó értelemben értettem!) villanyász, aki szétdobja nekem szaxerűen, az nekem megérne pár ezer forintot az ésszerűség határán belül, minthogy szétbarmoljak valamit.

Előzmény: kóboráram (43354)