kappa_tds Creative Commons License 2012.11.19 0 0 63656

"A minimum az, hogy tudd, hogy miről beszéltél."


Tudom miről beszéltem, ahogy írtam is, és belinkelted ez:

"A Maserati nem Porsche vagy Jaguar kategória, azaz nem lefelé kellene terjeszkedni."

 Ez az én véleményem, mármint hogy ezt nem kellene, és nem az hogy nem terjeszkedik lefelé vagy sem(az eldöntött tény Fiatéknál), én csak a saját véleményem írom le!Te nem tudod miről beszéltél, a vita köztünk a Porsche überfaszaságán (a véleményed szerint), és a Maserati-Porsche típusválasztékán, ill. veresenytársakkénti szembeállításán volt.Véleményem most is az, egyelőre nem közvetlen kategóriatársak, max. vannak olyan típusaik amik azonos vásárló közönséget szólíthatnak meg.Ha lefelé terjeszkedik(ahogy évekkel ezelőtt a Porsche tette), akkor azzá válhatnak,amit én nem tekintek jó iránynak.(Alfa, Lancia elpusztítása miatt, de akár a Maserati image vesztése miatt is így gondolom,ma a márka a keveseknek megfizethető kategória,ha lefelé terjeszkednek, akkor már nem az.Ez akárhogy is  nézzük, presztízsromboló erejű dolog.Így történt korábban a Jaguárral is, ezt is írtam lásd:X-Type) ).Viszont itt jön majd közbe az,ami jó magyar közmondással élve sokat akar a szarka nem bírja  a farka effektus lép életbe, azaz amit már granturismo is írt, akkor viszont azonnal kellenének a hibridek, és ütős dízelmotorok is, ahhoz hogy a kategóriatársakkal (akkor akár már a Porsche is majd az lehet ) szemben fel tudják venni a  kesztyűt.No és persze akkor kellene egy jó Cayenne alternatíva is végre, de ezt is évek óta ígérik.

Szóval tudom miről beszéltem!:D

A minimum szerintem az, hogy te tudj normális, emberi hangon beszélni, gondolkodni, értekezni, ezt kértem a korábbi hsz-ben tőled, de most is megpróbálod a saját igazad bizonygatni, ismét kioktató stílusban!:D

 

Üdv

Előzmény: BmS1 (63655)