buko007 Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1817

Ezzel a témával foglalkozik blogom, akinek van ideje nézzen körbe milyen gondolatok keringtek agyamban, miközben ennek a "dögnek" a szorulásában voltam. És soha ne felejtsétek sorstársak a legnagyobb veszteséget. Na mi az? A pénz, amit bedobáltál? Ugyanmár, azt jókor jó helyen ésszel bármilyen mennyiséggel csinálhatsz? Az eladott emlékek, melyeket a játék miatt pénzzé tettél? Ugyan már, azt bármikor viszavásárolhatod, amúgy meg ott van a szíved mélyén mindegyik veszteség ugyan, de közel sincs a megoldáshoz. A barátok? Jönnek-mennek, az igaziak meg úgyis még mindig veled vannak, úgyhogy ez se nyert. A család? Hát közel a megoldás, de véleményem szerint még mindig nem ez a legrosszabb dolog, amibe ha belegondolsz a legrosszabb rémálmaid válnak valóra. A legrosszabb szerintem: az elfecsérelt IDŐ a játékkal. Azt nem tudod visszaváltani, megenni, visszafordítani, helyrehozni. A többit ha nehezen is, de talán sok kitartással és türelemmel visszahozhatod abba az állapotba amikor még nem játszottál. Az IDŐ amit elcsesztél a játékkal az visszahozhatatlan, elrabolta és nem kapod vissza SOHA! Ezt megemészteni és elfogadni szerintem nehezebb, mint végigszámolni hogy mennyi mindent vehetnél most azon amit a gépekbe dobtál:( Én felismertem, nem, elfogadni nem tudtam, még mindig emésztem, belehalnék ha teljesen felfognám hogy a 20-as éveimből (ami az ember számára a legleg) hány évet vett el ez a dög, á inkább csak apránként emésztem. Hasonló badarságokat olvashatsz blogomban a buko.freeblog.hu oldalon ha érdekel, bár a blogot bezártam, mivel jóideje úgy érzem leszoktam, de annyira örülnék hogy ha a játékos idő alatt leírt badarságaimból akár csak egyetlen ember csak 1-2 évét megmenthetném. Hiú ábránd tudom, de a remény ...