Törölt nick Creative Commons License 2012.11.02 0 0 10614

Nem gondolok én semmit. Neked van igazad. Szívja a család a rákkeltő mérget évtizedekig, hátha elköltözik a szomszéd, vagy rádől a kémény. Komolyan röhej, ahogy egyesek - nem kevés jogi ismerettel - el tudják magyarázni, hogy jobb, ha nem ugrálunk, úgyse lenne értelme. Egyébként én elsőre a kéménysepró céget javasoltam, hiszen láthatóan nem megfelelő a kémény állapota. Ha írásban fordulok hozzájuk, nem hiszem hogy bevállalják a semmittevést, mert onnéttól felelősek, pl. meghal a szomszéd CO mérgezésben a kémény miatt. Szarul tud ám ilyenkor jönni, egy korábban tértivevényesen feladott panasz. És ott a környezetvédelmi felügyelőség is. De ha senki se lép, akkor összeszedek pár nagyobb testű károsultat a környékről, és picit körülálljuk a szomszédot, csendes szóval megkérjük utoljára. Ja és írtam hogy a hivatkozott jogszabályokat célszerű leellenőrizni, de azon rágódni, hogy ez most beadvány, panasz, vagy kérvény, na az a hülyeség. Ja, és a családom egészsége/élete 10-20e Ft-nál jóval többet érne nekem.

Előzmény: Törölt nick (10613)