szilasielvira Creative Commons License 2012.11.02 0 0 4589

Szia!

Nem jó az intim torna???Mesélj már???Nekem csupa jót mondott róla az ismerősöm,igaz,ő szülés után ment oda hozzájuk egy kurzusra..Kipróbálok mindent,csak használjon...Amit leírtál hogy mit egyek,mert neked bevállt:)))))))Retek???,1 is kivégezne,nem hogy 5db...Müzli????azzal nem lehet dolgozni.attól éhes marad az ember..A folyadékok jók,csak nekem nem használ széklet lazítónak sem,nem hogy hajtson....szeretem inni amiket leírtál,és ebben a sorrendeben,mert a változatosság itt is jó,és már utálom a vizet,mert mindig ezzel jönnek...Az orvosoknak nem néztem utánna,de ha tudom hogy ez macerás,akkor elutazok oda ahol a jó orvos van,de nem mertem utánna járni...Mostmár tudom hogy hogyan,és mi szerint kell orvost választani,és remélem itt a nyíregyházi betegnek is adtam választ a kérdésére,miszerint ő Nyíregyházán szeretne....Nem azt kell nézni hogy helybe legyen,hanem hogy jó legyen..Mert nekem ha Pesten van az az orvos akit szeretnék,és ha nem tehetem meg hogy utánna menjek,akkor ezzel temetnének el így utólag..Én áldoznék egy jó orvosra,és ott ahol van ez az orvos...Csak azért mert helyben keresem,csak azért nem mennék egy műtétnek sem alá,kivétel ez alól ha visznek,és így jártam....Ez ne legyen mérv adó...Jöhet Debrecen felé is Nyíregyházáról,de jól nézze meg hogy ki az..A privát mail címemet azért nem írom itt ki,mert így is jó sokan szórakoznak ezzel velem..Tehát ha valaki kérdezni szeretne,az tegye meg itt,és ha több levelet váltottunk,akkor tovább is léphetünk a beszélgetés terén...De szerintem ez azért egy fórum,hogy itt mindenki aberráció nélkül elmondja az érzéseit,az észrevételeit,tisztelet a kivételnek..És nagyon örülök hogy többen is hozzá szóltatok a témához...Legyünk minnél többen!

Előzmény: alongtimeago (4578)