szilasielvira Creative Commons License 2012.11.02 0 0 4588

Ha ez tényleg csak poén,akkor dúrva,és az írója szálljon magába..Már csak azért is,mert engem 2szer műtöttek és vágtak fel bélcsavarodás miatt,és még 5ször megoldották úgy hogy megúsztam műtét nélkül..Amit leírt az olvasó,éppen hogy életszerű,mert a 9 nap az nagyon sok...Viszont meg ha igaz,akkor nem szabadna épp értelmes embernek ennyit várni egy székeléssel...innstől kezdve nekem nem életszerű...Ha meg igaz,akkor lelke legyen rajta az embernek hogy ha valameddig nem az arnyér végzi ki,akkor majd a bélcsavarodás ki fogja előbb utóbb..Ami a történetből hiányzik,és nagyon sántít,és fals,az az hogy ilyenkor amivel bevitték a "kedvest",az nem hashajtótól indul meg,hanem mininómum 1beöntéstől...De lehet hogy a 30.beöntés használ...És hashajtót pont azért nem adnak bélcsavar esetének gyanújában,mert úgyis vissza jön,viszont nekem már volt hogy a beöntés hatására az a megcsavarodott,vagy megtört bélszakaszban elindulni készül az élet...De a hashajtót azt vagy kihányja az ember ilyenkor,és ha hajt,akkor tényleg csak a vastagbél felsőbb szakaszában..Az alsó,meg kemény az ott marad...Tehát igen tisztelt abbráltnak tűnő levél íróm semmi esetre sem hiteles...Sem ilyen műtéteken átesett beteg szemével,sem mint diplomás ápolónő,sebészeten dolgozó nővér fejjel nem állja meg a helyét...Kicsit hitelesebb beszámolót kelelne,és nem járja hogy azberekkel pont itt szórakozzon..Van ezeknek az embereknek elég bajuk szerintem aki ide téved...nem hogy az abrrált,hazug,kitalált,ostobán tálalt kamu beszámolókat olvassák...Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (4580)