szilasielvira Creative Commons License 2012.11.02 0 0 4587

Szia!

Nagyon is elküldöm...a mail címemet is,de nyíltan is kiírom ezek után,sőt még ezek után fogom csak kiíni,hogy hétfőn megyek a betegjogi képviselőhöz...Papirokkal,fénylépekkel,és tanukkal..Hogy miért oda?????????Meg fogják nyílván kérdezni hogy miért szeretnék procedúrát...Hogy iért???A váalasz egyértelmű...HA MULASZTOTT AZ ORVOS?AKKOR VONJÁK FELELŐSSÉGRE!!!!!Egyébként egyenlőre 2db igen fontos dolgot felejtett el a kedves doktor ÚR!A többit pedig a nővérek!Ők is meg lesznek említve,mert ők legalább annyit hibáztak mint az orvosok..Elmondom hogy mit,és azt szeretném,ha mint az igét úgy hirdessétek,hogy még vallásos sem vagyok,de mára már ez is meg gondolandó...Mindegy,aki azon át megy amin én,azt az embert el fogja gondolkodtatni sok kérdés..A fontos,és a lényeg!!!AZ A TÁJÉKOUZATÁSHOZ VALÓ JOG!!!!!!Ami tartalmaz sok mindent,de a lényeg hogy rákérdezzen az ember olyan dologra hogy meddig fáj nagyon,azt hogyan mivel,és ki fogja csillapítani??????Nagyon fontos,főleg az első 1-2 napban!!!!!És hogy meddig vesz ki a munkából egy ilyen baj...Meddig könnyű munkát,mikortól nehezet,és nevezze a nevén..Mint ahogy meg kell nevezni a konkrét ételt hogy mit ehet és ihat az általad választott orvosod szerint,és hogy mitől lesz székleted ilyen,és ezeken a napokon amíg el nem telik az az idő hogy nagyjából kitolod,és nem várod meg hogy a roham mentő vigyen...Két orvosom volt,és totál kétféle érzetű műtét,két nagyon különböző hozzá állással..A 2.orvosom nagyon kézséges,sűrűn hív kontrollra,és érzem hogy bármikor hívhatom kézséggel...Úgy váltunk el,és növeli a két kontroll közötti időt...Amit én még kiemelendőnek találok,az a dokumentumokba való betekintés joga..Nézzétek nyugodtan az eldugott lázlapokat ha vizitre kiteszik,ha lekiabálnak ezért,hát kiabáld vissza!!!!Jogod van nézegetni,vagy hozzá értőt kérdezni róla...Van a betegnek még számtalan joga,amit nem árt ha kórházba kerülés előtt ha tudsz!!!!Nekem még ami gyanús,hogy állítólag millió fájdalom csillapítót kaptam...Csak ha tudnák hogy én még annyit bevettem a tudtuk nélkül,és úgy is a csempét szedtem a falról a fájdalomtól..Na miért????Mert nem a szemem láttára adták be a fájdalom csillapítót..És miért nem????Tudták hogy értek hozzá,így vagy úgy hozták oda hogy már benne van,vagy a szemem láttára nyomtak úgy bele az infúzióba valamit,hogy csak a fecskendő látszott valamivel felszívva,mert hogy állítólag már kint felszívták az oldatot..Azt az oldatot,ami akár egy desztilált víz,vagy egy semmire való Algopyrin volt,holott nekem mást mondtak????Akkor miért nem használt semmi???????A nagy semmmmmmmmmi!Iszonyat volt,a depressziós gyógyszereimet nem hogy elhagyhatnám,hanem duplájára kellett emelni,de így is el vagyok keseredve,és nem tudok túl lépni az eseten...Hogy miért is még mindig????Azért mert....Mindig hullámzó az állapotom,és van hogy nap jobban vagyok,van hogy 2-3nap is,és még 3hét után is mint pl ma,ágynak estem,és jegelem a fenekem,és imádkozom,hogy hátha helyre jön...Még az anyám sírjához sem tudtam elmenni...Mára már úgy vagyok/még a jövőhéten tudok itthon lenni/,hogy eszem mert ennem kell a doki szerint,és nem csak főzeléket meg korpát,meg mit tudom én....Nem megy..csak ezek nem...Mindenkinek magát kell ismerni hogy kinek mi a jó a belének..Nekem semmi,engem minden felfúj,imádok enni/kétszer szotam 1nap,de akkor mindent amit szeretek és rendes mennyiséget/amiket leírtatok azt vagy nem bírom enni mert nemmegy akkor a szél,vagy nem is reagálok semmire,de semmi nem hajt meg,mindent próbáltam..Mostanában két dolgot próbálok..Az egyik a szenna tea,/az adagra vigyázni,nem mindegy/,a másik meg a Tisasen forte este 1tbl,sok víz,meg reggel közvetlen kelés után,és akkor mehet a mosdó egyből...Nagyon viszketős.fájós a végbelem...Kinézetre nem rossz,jobb mint korábban volt,de az érzet miszerint jó lesz,az még lehet oda van...Tegnap előtt halottam a kedves sz@r orvosomról,miszerint a gyerekem dajka nénijének a férjét is ő műtötte,és a bácsi már 3hónapja küszködik a műtét után székelési gonddal,fáj neki,és nincs széklete,és dolgozni sem tud..A tesóm fél év után ment műtét után másfelé,és 1évébe került mire kikövetkeztette magának mi a jó...És több olyan esetről hallottam,aki xy-t megkeresett hogy csinálja meg a fenekét Debrecenben,és minden kollega ehhez a majom orvoshoz küldött mindenkit...Én utánnam már tutira nem oda küldik,inkább Tengizbe mint a Dr Csobán-hoz....Szégyen és gyalázat mi megy itt...Felhígult ma már ez a szakma is,meg a hozzá állás..Nyugaton egy ilyen dologba beleroppanna az orvos..Itt nem,mert tudják hogy megtehetik..Remélem mennél többen olvasnak,és elmegy a híre itt mindennek..Kértem időpontot kedden  a betegjogi képviselőhöz,és elmondok mindent...Majd kiderül...Meglakol mindenki aki majdnem tönkre tette az életemet,mert még a magán életemet is nagyon megviselte,azt viszont itt nem részletezném...Nagyon dúrva.....

Előzmény: zoligh (4586)