szilasielvira Creative Commons License 2012.10.28 0 0 4577

Sziasztok!

Nem tartom vissza,mert nem tudom...jön magától...nem jelentkeztem pár napja,mert stagnál az állapototm..Most a bevétel.kiadás mint mérleg elvvel vagyok elfoglalva..Nagyon nem egyszerű..Vettem szenna teát,meg csináltam ahogy le volt írva,és este 9kor megittam,éjfélkor csikart,majd hajnal 4-6igy a WC-n ültem egyfolytában..Akkor nem is fájt annyira,de a tizedik székelést már meg is sínylettem..Na ez erős volt,úgyhogy csökkenteni kell nagyon,és meglátjuk mire viszem..Az orvos szerint mindent enni kell..Rostosat is sokat,meg nem is rostosat,mert szerinte az sem jó..Van főzelék másnaponta,meg búza csíra korpa is kétnaponta,de szerinte ezt sem szabad túlzásba vinni..Cél,a napi szintű laza széklet..Azon még dolgoznom kell.Én azért nem fogytam egy dekát sem,mert ahogy csökkent a fájdalom,úgy jött az étvágy..Voltam kontrolon,a doki szerint minden oké..Én kinézetre is teljesen sima felszinű fenék lukat szeretnék..Nem lehet látni mi lesz még a felszinből,pedig azért is aggódok..A bejárta még szűk,de az orvos szerint még van úgy 4hét,mire eléri a normál vastagságot a kijárat..Nagyon lassan tágul..Másról nem volt szó,a nagy nehezén szerintem túl vagyok..Egy tuti..mégegyszer nem vágnék bele,az tuti...

Előzmény: Zsbubus (4576)