Carina_S Creative Commons License 2012.10.26 0 0 4149

Szia!!

Hát inkább csak fedőzni szeretnék vele; tudod, az a helyzet, hogy az endlizéshez (<< = lockoláshoz) már ott van a "Brother 929 D" endlizőm, így ez már -- inkább -- csak fedőzéshez kellene. ((Azért szúrtam közbe az "inkább"-ot, mert az is pozitívum egy gépnél, ha nem csak egy dolgot tud, hanem mindjárt kettőt is. Két funkció egymás mellett még biztosan nem teszi olyannyira komplikálttá a belső szerkezetének felépítését, hogy attól sűrűbben romlana el, mint az egy-műveletes "rokonai"!))

Persze mint arról a -- főbb -- szempontról már korábban is írtam (ráutalás: Carina_S (4140)-es hsz.), a finom anyagokkal való szolíd bánásmódja is elsődleges szempont lenne a szemeim előtt! Ha ugyanis tüllfátylat, finomabb fehérneműt (pl. saját készítésű merevítős csipkemelltartót), nylonharisnyát szereték vele fedőzni (mint írtam, ezt meg a divatozási kedvem hozza magával mindig), vagy éppen más efféle finomabb anyagot, akkor a gép iránti igényesség megkerülhetetlen igény -- nem tépheti, nem szaggathatja vagy ráncolhatja összevissza az anyagot, mert akkor annak vége!

Előzmény: Törölt nick (4147)