szilasielvira Creative Commons License 2012.10.25 0 0 4575

Szia,sziasztok!

Ma először arra ébredtem/lassan 2hetesen/,hogy nem fáj nagyon,inkább viszketett a fenekem..A kedvem is jobb lett...Ülés is könnyebb,meg a mozgás is. Na ez a széklet téma érdekesen alakul,mert diétáztam,rostoztam úgy sem jó/az orvos szerint egyek mindent,de csípőset tuti nem../Eszek is,és 2naponta van úgy székletem,hogy minden második este 20csepp guttalaxot  iszom meg..Lazító?Az meg mi?Mit szedsz arra???mondták a savanyúkáposzta levet..Próbáltam én már mindent..Hashajtós teával még nem..Biztos fura az ízük,de nem baj,megiszok bármit,csak használjon..Imádom a főzeléket,meg a gyümölcsöt is,de nekem nem használ semmi..Mikor nem volt aranyerem,én volt hogy 5-6napot se voltam WC-én,pedig sportolok is..Nem volt soha jó nekem mióta az eszemet csak tudom. De ha hashajtóznom,vagy lazítóznom kell,az se baj,akkor eszem inkább egy életen át,mintsem kirepedjen,vagy kezdjem előlről..Az orvosom?Dícsérem is,a másikat meg hagyjuk..nem dícsérem,maradjunk ennyiben..Azt szeretném kérdezni,hogy ez a szeles probléma ez vele jár???nem tudom tartani,meg vissza szorongatni,nem úgy mint előtte..Jó éjt Nektek!

Előzmény: Zsbubus (4574)