rézműves1 Creative Commons License 2012.10.25 0 0 77926

...még jó, hogy elmentettem, mert nem írtam volna le mégegyszer...

...de most meg a mentést feketével írja, de nem baj...

 

...

...kedves Ysten barátom...tudom, hogy Te mindent látsz, mindent hallasz és mindenhol ott vagy...

...gondolom, most azt is látod, hogy csak mosolygok magamban, mert én sem szeretem se a vitát,

(kivéve az értelmeset), se a veszekedést...de azért hagy kérdezzem meg, hogy eddig hol voltál??..

...azért gratulálok a 4-ik hozzászólásodhoz...12-ik éve megy már ez a fórum, ezek szerint eddig

minden rendben ment???

 

..."Ha valaki nem ért egyet, az mindjárt fikázás??"...nem kedves Ysten, nem ez a fikázás...csak 

abból az egy mondatból, hogy "ki is dobhatod" nagyon jól kiéreztem a hozzám szóló "jóindulatodat"

...mert úgy látszik "neked" fogalmad sincs, hogy egy ilyen darabbal, mennyit dolgozik, kínlódik az aki megcsinálja, mert olvasva itt a fórumtársak kudarcairól, valami jobbat és szebbet akar...

 

... "ügyesen átvetted Snapszmester helyét"...na látod ez a BÖSZMESÉG...

...arra nem is gondoltál, hogy ha valakire hivatkozunk, az azért van, mert elismerjük és tiszteljük??...de különben is szerintem SM-nek nincsen szüksége, hogy megvédd, ezt ha valami

bántaná, maga is meg tudja tenni...

 

..."Feltételezem, különb is vagy a többinél, hisz azért írsz más színnel"... feltételezed??, na ez meg

egy nagy marhaság...de úgy tudom, hogy nem tilos...RÉZ-SZINŰ...

 

..."olyan, hogy "Rézműves, de finom a pálinkád", egy sincs."...

...nincs annyi újjad a kezeiden és a lábaidon, ahányan ezt az utóbbi két esztendőben, az ismerőseim közül elmondták...meg azt is, hogy máris elfogyott???...

 

..."csak kívülről így látom a fórumot"...lehet, hogy ez a baj???...gyere közénk, szeretettel várunk...

 

                                                                    ...harag nélkül...üdv a Rézműves...

Előzmény: Ysten (77922)