szilasielvira Creative Commons License 2012.10.25 0 0 4573

Köszönöm Nektek hogy más is hozzá szól a témához,mert nekem ez nagyon fontos..Olyan lett ez itt nekem mint a napló...Mindent itt írok ki,minden trükköt,fortélyt,hátha más okul belőle..Azt nem tudom mostmár csak,hogy ki számít jónevű proktológusnak..?Akinek kíre van a médiából,vagy amelyik drága,vagy sokat hirdeti magát,vagy honnan kerülnek elő a jónevű proktológusok,mert én bármit érte adtam v..mert ez a olna..Csak egy példa,a mellem is 3szor annyiba került megcsináltatni 4éve,mint most amennyiért még mindig csinálják,mert 1évig kerestem a jó orvost, de ott megtalálta,.Azt hittem most is egyszerűbb lesz..Nagyon nem tudom hogy egy jó fiatal kezdő,lelkes szakorvos,vagy egy idős tapasztalt főorvos a jól választott orvos..Szerintem ezt nem lehet tudni már..A hegeken nem hondolkoztam el..Pedig diplomás ápoló vagyok,több műtéttel a hátam mögött..Nem gondoltam én hogy ennyire szét kapják a fenekem,mert ha tudom,akkor heg is lesz..A jövőképem is egy nulla,mert nem tudom hogy ha nem fogok hashajtózni,mert nem szeretnék rákapni,akkor hogyan lesz..Amiért depis vagyok,azért szedek évek óta Frontint,most hashajtót,fájdalom csillapítót..Az arányokat rámbízzák hogy miből mennyit,és én irányítom egyenlőre,mert nem birom már kontrolálni..Ha fáj,akkor sokszor nem fájdalom csillapítót veszek be,hanem egy nyugtatót..Meg úgy veszem észre hogy a 20 csepp guttalax 2naponta most jó lett..Egyszer van tőle,és jó kiadós,és nem csikar..Nem szeretnék szövődményeket már.pl sipoly,tályog,berepedés..Most a savanyúkáposzta levet ajánlották,széklet rendezésre..Ha valaki tönkre szeretné tenni nő a libidóját,hát akkor fizessen be egy ilyen műtétre..Ha rágondolok a szexre,már hányingerem van,ennek 3hete..Hogy mi lesz ebből,megint rejtély..Egyet értek hogy nem minden aranyér műtét,de belém már évek óta súlykolta a doki hogy meg kell csinálni.Nyílván ő ebbőlél,és nem neki fáj..Ez a műtét kegyetlen..És mikor az első műtét után előkapott az érzéstelenítő kimenetele után a fájdalom,próbáltam gondolkodni hogy az utókornak mit fogok mondani,mihez hasonlít ez..Hát olyan,mintha égő piszkavasat forgatnának a végbelemben,vagy mint akit karóba húznak..Kb ennyi..Aki ezt kibírja amit leírtam,az vállalkozzon ilyesmire..Most úgy fáj már,mint műtét előtt,mikor jól be volt gyulladva..Csípő,és nyomó,éppen hogy elviselhető fájdalmat..Kivülről elég jól kezd kinézni,nem tudom milyen lesz a vége..Szerintem befordulnak a sebszélek,és nem fog lógni belőlem semmi..Kinézetre szerintem nem lesz gáz,hogy működni hogy fog,azt még nem tudom..Köszönöm ha hozzászólásaitokkal hozzásegítettek ehhez a rémálomhoz..Igen,tegnap voltam mély ponton a vérzés miatt,de ma egy nagyobb székelésre szerintem elmozdult az a cérna ami bevágott,és nem vérzek..Sokáig állni sem tudok,mert feszít..Nekem nagyon sokat segített fájdalom csillapító gyanánt a jégaku,ruhába csavarva,és egy gyerek nyakpárna felfújva,és úgy feküdni..Na szép aranyér mentes álmokat Nektek!

Előzmény: alongtimeago (4571)