kisricso Creative Commons License 2012.10.24 0 0 96683

Ez nagyon gyenge volt. Egyes játékosok miért hiszik azt, hogy félgőzzel játszhat akárki ellen? Ha pályán van tegyem meg mindent a Csapatáért akárki ellen!
Ismét bebinyosodott, hogy az egyszerre sorcserét nem bírjuk el. Ha nem megy úgy kell csinálni, mint a Volgográd ellen. Szép lassan egyesével. Mert ez nem megoldás, hogy vész esetére a már pihentetés miatt leültetett játékost visszahozzuk.

Meccs végi pacsizáshoz meg egy megjegyzés. Minden meccsen szokás ugye, hogy a kilátogató szurkolókhoz köszönés képpen körbe mennek a Lányok hazai pályán, és idegenben is (efelől talán csak Békéscsaba a kivétel a lelátó magassága miatt...). Ma is így történt, viszont szinte egyikük se nézett a szemünkbe. Ami azt gondolom kijárt volna Nekünk. Én ezt rossz néven vettem, lehet nem voltam vele egyedül vele.


Juniornak most gratulálni tudok csak. Sima meccsen győztünk, kíváncsian várom a folytatást, főleg az NB1B-ben...

 

Ifi szoros meccsen nyert, megmutatták ismét, hogy tudnak küzdeni egymásért, így meg lett az eredménye azon is nyertünk.