uzhorod Creative Commons License 2012.10.24 0 0 96678

Most értem haza, 1,5 órás vezetés után is füstölög a fejem... Ez szörnyű volt (ha nem látom, nem hiszem), de egyben rengeteg tanulsággal is szolgált... Persze lehet szidni a bírókat (kell is!), de azért nem rajtuk ment el: szemben a kapussal, ziccerben mellédobni; belebikázni Knezovicba; technikai hibák (volt vagy 20); cseresorunk nem egy Top NBI-es szint... és még sorolhatnám.

Én csak 2 dolgot említenék/szeretnék kérdezni:

1) miért nem lehet az első 20-30 percet megnyomni (?) és szerezni 15-20 (nyilván itt túlzok...) gólos előnyt, amit a cserék megtartanak mondjuk +1-gyel -> csak ne hagyjunk már el pontokat...

2) azért - szigorúan véleményem szerint - ez a fél csapatos csere nagyon nem megy nekünk... Most is a 2. félidőben is, amikor gáz volt lejött a cseresor és visszament a kezdő... DE mire kezdőink belerázódtak/visszarázódtak a meccsben eltelt vagy 5-8 perc (jó talán ennyi nem) és közben az eredmény nem nagyon lett szorosabb... Nem lehetne ezt "finomabban" egyenként változtatni a csapaton?

...és néhány pacsiztak a lányokkal, míg mások felszaladtak a lépcsőn..., ugye? :)