ultrafutó a Kedvesem Creative Commons License 2012.10.24 0 0 25447

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha nem hivatalos kísérőnek mész, hanem csak beszállsz valaki kísérőjéhez. Ebben az esetben ez semmilyen plusz költséget nem jelentene neked, csak az uti ktg és a szállás némi kajával. :-) De ha gondolod egy csésze mézes tea mellet én is szívesen összefoglalom neked: Akropolisz, aztán bitang forgalmas belváros rusnya emelkedővel már az elején, majd forgalmas autópálya leállósávja, aztán koszos kisvárosok úteltereléssel és porral, sok robogóval és k.meleggel, majd tengerparti dimbidombi miközben lábad alatt olvad a beton, olajfinomító, ismét tengerparti dimbidombi, csatorna. Itt hőgutát kapsz, majd bekóvályogsz a narancsfák és olajfa ligetek közé, nyeled a port, ősi Korinthos előtt buzi emelkedő, itt meggyőződ magad, hogy úgyis mindjárt belehalsz, már nincs miért mirnyogni... Korinthosban észre sem veszed a böszme nagy romokat és a közel ezer méterese hegyet, itt elájulsz. Aztán belezombizod magad a következő dimbidombiba, amikből hegyek lesznek, viszont lmegy a nap. Éjszaka megmászod a hegyet, miközben átkozod magad, hogy ide evett a fene, nem érzed a 8fokos hideget, leszakad a lábad lefelejövet, de azért beleszédülsz a soha véget érni nem akaró éjszakába. Mikor felkel a nap annak sem örülsz, mert jön vele a meleg is, meg a kegyetlen hegyek...órákig. A Tajgetoszt nem veszed észre, csak mondják neked, csőlátásod és a dacod visz előre...soha nem jön el Spárta. Mikor odaérsz, még akkor sem vagy ott... Aztán vége, leveszik a cipőd és tényleg elájulsz... A tájból kb ennyit látni szerintem, ha fut az ember. :-) De én vezetni szokatm, úgy varázslatos! :-))))

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (25446)