szilasielvira Creative Commons License 2012.10.24 0 0 4568

Sziasztok!

Aranyosak vagytok,és mindenkinek köszönöm a biztatást..A tegnapi mélypontról megint fentebb kerültem,mert ma sikerült a guttalax hatására egyet,normálisan,viszonylag,VISZONYLAG hamar székelni..És a vérzés újra megszünt,úgyhogy ilyenkor boldogabb vagyok.Hullámzik a kedély állapotom is,meg az egészségem is..A fájdalom csillapítót van hogy 2napig nem kell,majd megint kell.Van hogy erősebben vérzik,van hogy kevésbé..Ma a nagy dolog utánra elmúlt..Diéta???Azt mondta az orvos hogy egyek mindent ami jól esik..Már 4db cérnám esett ki,és ez is jó hír..Ma bejelentkeztem a Kriston Andrea féle intim tornára én is,sokan javasolják..A parafin nekem sem segít,nem használ az szerintem..Ezek szerint elhúzódhatotta cérna ami bevág..A környezetem se tolerál már,én meg őket..Ez a több napos ünnep teljesen kiborított.Nagyon szeretek egyedül lenni..Most türelmetlen vagyok,és ingerlékeny nagyon..Hajolni csak kismértékben tudok,a földig nem.Gugolni sem tudok,meg nem merek semmit amivel az alrészem megfeszül..A seb környék alakul..Én azért szurkolok hogy ne repedjek fel,az is rossz lehet.A tesómat azzal műtötték,azaz fissura névre hallgat,annak meg sipolya,meg tályogja is lett a műtét után..Az emésztő rendszerünk a szájtól a végbélig tart. Nekem az emésztés mint folyamat a szájtól a fenékig sosem működött..Ennek ellenére belevágtam..Nagy hiba volt..Vagy pedig körültekintőbbnek kellett volna lenni,és több orvoshoz is elmenni. De ezek az orvosok a kollegáim voltak,megbíztam bennük..Gondoltam ha feljavulok megkeresem az osztályvezetőt,de nem érek rá az ilyesmire,meg ettől már nem lesz jobb..Azért írok itt le mindent,hogy hátha más ezt másképp csinálja,és jobban megússza mint én..Már 3hetes lennék eredetileg pénteken..Így marad a szombaton leszek két hetes..Türelem????se nekem,se a családnak nem nagyon van..Nagyon gyengének is érzem magam,húz az ágy...

Előzmény: 44. (4567)