szilasielvira Creative Commons License 2012.10.23 0 0 4565

Szia!

Nem merem az ülőfürdőt használni..Az orvos azt mondja hogy szárazon tartsam...én meg már nem merek semmit sem..nagyon kellemetlen ez a viszketés.Olyan mintha ezer millió bogár szaladgálna a fenekemben belül.. Ma megint volt egy holt pont..Teljesen kiborúltam,és csak sírtam egész nap..Nem a forradalom miatt,ez más..számomra rosszabb..Ráadásul nő vagyok,és a nemi életemnek is lőttek szerintem..Meg depresszió miatt is kezelnek..Úgyhogy nekem ez nem jött be..Van itt egy híres orvos,aki néha közbeszól,nem tudom mostanában miért nem ír..Valaki írjon már valamit hogy mi van??Ülni nem tudok..Feküdni már nem tudok,állni meg nem sokáig..Dolgozni nem lehet,meg nem is tudok..Vezetni sem,pedig nagyon fontos lenne..Ráadásul vérzek megint szüntelen,de a doki szerint belevág a cérna a nyálkahártyába..Akkor meg miért nem olyannal varnak amit ki lehet szedni???vagy mit tudom én..Ez a belső aranyér miatti dolgok ez a vérzés..Van itt egy műtét fent a neten,amit ha megnézek gyulladtn csináltak,és csúnya lett gyógyultan is. az enyém szebb volt műtét előtt,mint ott gyulladtan..Kivágták a külső aranyeret,és piff paff 15 perc alatt kész..A belsőhöz hozzá se nyúltak..Majd 2év múlva kezdi előlről..Vagy van itt egy kislány,akinek úgy kivágták hogy nem műtői körülmények közt,és nem tájékoztatták,majd másnapra hívták varrat szedésre..Mik ezek a történetek???Meg egy csomó mindent olvasok,és borzalom!!!!!A dokim szerint ez a munkából meg az életedből szövődménymentesen 1hónap,amúgy meg fél év mire ezt az egészet el tudod nagyjából felejteni. Ha ezt tudom,soha nem fogok bele...SOHA!

Előzmény: Zsbubus (4564)