szilasielvira Creative Commons License 2012.10.23 0 0 4563

Tegnap fura nap volt..Fájt újra a fenekem,és vérzett..Nem nagyon,de egy pár gézlapot rendesen összekent..Megint telefon,és hívtam az orvost..Azt mondta hogy a belső varratok húzódnak,bevágnak a nyálkahártyába,és amiatt vérzik,és még fog is egy jó darabig..Kivülről nagyon szép a seb,már alig látszik tényleg valami..A bejárat nagyon nagyon szűk..Egy újabb probléma,amire valami javaslatot kérnék,hisz kellemetlen,és nem tudom más ezt hogy látja..Elkezdett viszketni belülről,és nagyon kellemetlen érzés.A párom vizes fülpiszkával kenegette meg tegnap,de az csak addig jó..Tegnap a fülpiszka végére kentem egy kis Hemorid kenőszöt,és mondtam neki hogy csa a bejáratot kenje meg,mondta hogy jó..Picit megnyomta,vagy nem tudom,de iszonyat érzés jött..Valamiért hatalmas szülős fájdalom keletkezett..3db Donalgin állította meg az érzést..Mit lehet tenni viszketés ellen???tudja valaki?????Amúgy tök jó ez a fórum,jól elbeszélgetek itt,de más fórumot meg nem takláltam,és ezek nagyon fontos dolgok nekem!Majd más tanul belóle..Ja,az angyal szívű orvos szerint az első orvosnak mondania kellett volna hogy ez legalább 6 hét amíg kivesz a munkából,és egy fél év múlva fogom azt mondani hogy mostmár túl vagyok rajta..Ezért is megérdemelné hogy feljelentsem,mert tavasszal kezdtem új munkát,és a vendégköröm ami nagy volt,na annak most vége lesz..kezdhetek mindent előlről,hátha sikerül...