szilasielvira Creative Commons License 2012.10.21 0 0 4562

Köszi hogy válaszoltál..na látom te akkor tényleg a bor vidék kánaánjában élsz...:)))Én annyit tudok hogy van savanyú,és nem savanyú bor.De ezek után mindenképp megfigyelem őket..Az a fityegő van gondolatom hogy mitől maradt vissza..Nem tudom te nézegetted-e  frissen a fényképek által a sebedet..Én igen,és mikor azt hittem hogy megint nagy a baj,nem volt baj a doki szerint,de úgy nézett ki a fenekem mint a cirmos cica cafrangos p..-ja...És az enyém is húzódik,és lehet hogy ebből is marad vissza később valami,ami nem fog tetszeni..Akkor addig csiokáig..Akkor kiataláltam hogy egy kissebb kamillás edényt bele tettem a bidébe,és ahhoz fölé kuporodtam,vagy leültem a szélére,és úgy pacsmagoltam a kamillateás gézdarabot a fenekemhez,és úgy hűsítette..Míg a második orvosom azt mondta,mennél kevesebb váladék vagy víz éri a femnekemet,annál nehezezebben gyógyul..Így elmaradt a vicces ülőfürdőnek nem nevezhető fenék pancsolás..Na de ma is okosabb lettem valamivel..Reggel mikor felkeltem,már tudtam hogy lesz valami,vagy nem..2napja volt,jelzem..A rendszeres széklet ürítésre még nem vagyok beállva,de nem is bánom..beérem a 2-3napival még..Ahogy felkeltem,éreztem hogy fáj,de nem baj,nem vettem be semmit,mert ezt gondoltam meg próbálom elviselni....Nem úgy mint a tegnap este,amikor is viszketés volt rajta/talán gyógyul??/És az nagyon kellemetlen volt,mert ez nem egy vakarós terület..Borzalmas volt a viszketős,csikolós érzés is.De mára ébredve,éreztem a reggeli kávém után,hogy lesz valami...Ait nem tudok befolyásolni..Fokozatosan érzem a széklet útját a beleimben..Eddig is,de most mintha jobban..A seb szép,2napihoz képest 70%-al szebb,úgy néz ki,megjavult...Aztán elkezdtem sétálgatni a házban,mert egyre erősebben tört rám a feszülés érzése..Akkor elérkezettnek látam az időt,és elindultam a WC irányába...énekeltem ahogy mondtad,de rosszabb lett a helyzet..Mennél jobban nyomtam,annál jobban fogyott az erőm,majd nem jött semmi ki,de belém szorult..Mikor kimerültem,akkor ami kijött rész,azt letöröltem,a bent ragadt részt visszább toltam..Nagyon rossz volt.Ezt reggel 9-12óráig még 3szor megismételtem,azt hittem végem van..majd fogtam egy glicerines kúpot,és betoltam...Azt hagytam bent úgy 40 percig,és aztán minden erőmet összpontosítva egyre azonosítottam be a célt,egy nagyot üríteni...Sikerült..De a a Wc-n is meg kell találni a pontot,hogy jó..Én előre is dőltem és kapaszkodtam a mosdó felé,aztán oldal ülő helyzet,fenék part egyik felének félre húzása,és fel állás a wc fölött..Jó lett,és picit volt rossz utánna,és megkönnyebültem..De mikor negyedjére fújtam visszavonulót előtte,ittam egy azaz 1 kanál ricinust is..Most nem egy üveggel..Szóval fájdalom csillapító nincs 1hét után..Minek,amúgy úgy sem hat már,csak egy marékkal..2hétig állandóan ettem,szerintem ennek vége..Egyenlőre ennyi,és majd jövök újabb beszámolóval..ez lett a naplóm is egyben,aminek a címe,Hogyan éljük túl önmagunkat??????Üdv

Előzmény: Zsbubus (4561)