szilasielvira Creative Commons License 2012.10.20 0 0 4560

Ma voltam az orvosnál,kontroll.A seb szép,csak mostmár a kereslet kínálat elvét kell megtalálni..Magyarul evősdi-székelősdi-hashajtósdi hogyan lesz tovább..Nincs étvágyam ,mert ha eszembe jut a Wc,egyből elmegy az étvágyam..A követketetést már le tudom vonni a seb gyógyulást illetően..Ha valaki kibírja az első székelősdit/nekem mindig hashajtóra indul,nehezen,és nem áll meg könnyen hanem olyankor 1-2napig is eltart egyfolytában,és ez nem jó/,akkor mindent ki fog utánna.Nem tudom hogy mennyi hashajtót egyek hogy híg legyen,és egyszer legyen naponta..Ezt nem tudom belői..Kissé csepeg a széklet még a végbélből,de az orvos szerint a záró izom nagyon meg lett bolygatva,és idő kell neki míg helyre áll..A vérkép nehezen rendeződik..Tegnap is volt egy előre be nem kalkulált WC-zés,és azt hittem belehalok,mert úgy csípett..nem is fájdalom,a csípő érzés akart kivégezni..Kiszaladtam az udvarra,és fetrengtem a fűben..Ez tartott 10percig,majd még 10perc mire elviselhetővé vált..Ülés tilalom van,szárazon tartás,széklet rendezés,szükség estén fájdalom csillapító...Hát egyenlőre ennyi..majd ha változás van,írok..