szilasielvira Creative Commons License 2012.10.20 0 0 4558

Hát ez se semmi..A te történeted..Én azért azt a fityegőt leszedetném onnan a helyedben..A párkapcsolatodba nem zavar be???Én amiért bele vágtam ebbe az egész dologba az teljesen 2dolog miatt történt..Az egyik hogy nem esztétikus..Én úgy érzem hogy ez nem tartozik a hozzám illő imagehoz/imidzs akar lenni:)))Amikor elővett,akkor nagyon rajtam volt a gyulladás és nem tudom hogy miért vett elő,ha elmúlt,akkor meg nem tudtam hogy miért múlt el...Gondolkoztam neki sokáig..De mikor utoljára elővett,akkor megfogadtam,és minden nap megerősítettem magamban hogy nem lépek le..Amikor kizáródott,vagy nagyobb gáz történt vele,akkor mikor mentem az ambullancián mindig az 1.számú elcseszett orvos volt ott,és mindig annyit mondott hogy "Ősszel műtessem"De hány éven keresztül fűzött már..Így kerültem hozzá..Te melyik borvidéken laksz?Gondolom Egri vörös bort kell inni,abból melyik fajtát,és hol érdemes venni,hogy tényleg jó legyen..Háááát,én most két dologtól félek még igazán..Az egyik hogy hogyan állítsam be a szervezetemet a kereslet-kínálat elvére..Tehát meg kell találni az egyensúlyt.Vagyis,hogy olyat egyek hogy jó legyen a bélnek,és olyan szert találni,ami nem hajt meg,de használ..Mert 2napja vettem be 20csepp guttalaxot,és volt ma egy nagyobb ürítés,de azóta meg csepeg belőlem,és nagyon fáj..Ez a csepegés ez természetes???Állandóan a fenekembe a száraz törölköző.Eddig ettem ezerrel a csípős,magyaros,egészségtelen kajákat is..Most ezekről mondjak le??????A bab,borsó,káposzta,karfiol,tök nekem mind szeles...A bide a legnagyobb kincs a házban most..Olyan mint a mellplasztika után volt a masszázs szék..abban feküdtem 2hónapig mert nem tudtam létezni nélküle..Szóval a bide van,ülőfürdőzni nem lehet,azt mondta a doki hogy minél kevesebbet érje a víz..Most folydogál belőlem állndóan kevéske széklet,és nehéz így szárazon tartani..Meddig csepeg ez???De legalább nincs már vér..Nagy volt a baj a doki szerint..Ödémás volt minden,meg sorolta hogy mi még..Mikor nem fáj,akkor jó,igaz hogy a mozgás az korlátozott.Nem birok még hajolni nagyon,az ülés sehogy semilyen még félig ülő se megy..A WC-n ülni is nagyon kellemetlen jelenség..Énekelni kell WC közben?Azt mondod???Lehet...mert kapartam a WC oldalát,és nagyokat sóhajtottam,és csak a túlélésre koncentrálok..A múltkor bevittem a laptopot,hogy az majd hátha eltereli a figyelmet,,,úgy el hajintottam,hogy na..És ma már kezdett megnyugodni,és megint egy hascsikarás,futás,nem fájt semmi egész délóta semmi,de miután nyomtam egy keveset,megint hatalmas lett a fájdalom..Olyankor a törölközőt a fenekembe szorítom,és kiszaladok a levegőre,és sóhajtok nagyon,és várom hogy csökkenjen a kés szúrás szerű fájdalom..Hát,úgy 10perc intenzív,20meg levezető fájdalom még utána.De  rosszul esett,mert nem volt betervezve:Szerintem nem ittál elég folyadékot a korpára))Nálunk a családba mindenki küzd ilyesmi bajjal,tesómnak berepedése volt,majd műtét után sipoly..A tesóm ma azt mondta hogy igyak ezüst kolloid oldatot,mert őt az hozta rendbe.Még egy trükk,aki így jár..Én vettem a gyereknek ilyen nyak tartó párnát Dormeosat,és azt teszem fekve a fenekem alá,és az meg tudja fogni a jégakut,ami bevan csavarva konyharuhával,és megszakítva nem egyfolytába de hűteni jól esik,és ez fájdalmat is csillapít..Nekem nagyon bejött,mert fekve se jó egyfolytában..Étvágyam az nincs,de hátha változik..Megyek mmajd sportolni ha tudok,heti kétszer zumba,heti 2szer futás..Csak érjek el addig.Aki először műtött orvos azt kérdeztem hogy mikor kezdhetek el dolgozni,azt mondta hogy felőle máris..Hát normális az????Kár hogy az övét nem szabták szét..Amúgy én tennék legszivesebben ide fel képeket is hogy tanuljon belőle mindenki..Lehet olyat?Most ráérek vele kinlódni..A biorizmusom is felborult..Éjjel fent vagyok,nappal meg aludnék..Ez káosz..

Előzmény: Zsbubus (4557)